کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود

کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود

کاندوم خاردار جزء بهترین مدل های کاندوم به شمار می روند. که از محبوبیت بالایی نزد کاربران برخوردار هستند. این نوع از کاندوم ها معمولا به صورت آجدار طراحی می شوند. و دارای برجستگی هایی منظم هستند. در این مقاله در مورد این که کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود ، فواید و کاربرد آن چیست و برای چه افرادی مناسب است. توضیحاتی ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود

به طور کلی تمامی مدل های کاندوم خاردار ، دارای بافت و برجستگی هایی هستند. در برخی از آن ها این برجستگی ها درشت تر و در برخی ریزتر است. و در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود باید گفت : این مدل از کاندوم ها به عنوان یک محرک عمل می کنند.

برآمدگی های روی این کاندوم ها با اندام تناسلی بانوان برخورد می کند. و تحریک بیش تری را به وجود می آورد. در واقع می توان گفت : کاندوم های خاردار برای تحریک بیش تر ناحیه تناسلی بانوان استفاده می گردد. ضمن این که باعث افزایش اعتماد به نفس آقایان در رابطه می شود. پیشنهاد می شود : برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

برجستگی های کاندوم خاردار

تفاوت اصلی کاندوم های خاردار در نوع برجستگی ها ، نوع طرح و جنس آن ها است. برخی از این نوع کاندوم ها دارای برجستگی هایی دایره ای شکل هستند. برخی دیگر نیز به صورت باریک و استوانه‌ای روی سطح کاندوم هستند.

ضمن این که در بعضی دیگر برجستگی ها تنها قسمت هایی از کاندوم را پوشش می دهد. گفتنی است : این برجستگی ها و برآمدگی ها است. که باعث تحریک بیش تر ناحیه تناسلی بانوان می شود. و لذت جنسی را برای آنان افزایش می دهد.

کاربرد کاندوم خاردار چیست

یکی از مهم ترین کاربردهای کاندوم های خاردار کاهش مدت زمان رسیدن به ارگاسم بانوان است. با توجه به این که برخی از بانوان سرد مزاج هستند. یا ناحیه تناسلی آن ها به دلایل مختلف از جمله زایمان ، افزایش سن و… حالت طبیعی خود را از دست داده است.

این نوع از کاندوم ها با تحریک بیش تر ناحیه تناسلی در آن ها ، لذت جنسی را در آنان افزایش می دهد. و اوج لذت جنسی را برای آنان به وجود می آورد. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود باید گفت: این نوع از کاندوم برای کاهش مدت زمان رسیدن به ارگاسم بانوان و همزمانی ارگاسم در زوجین استفاده می گردد.

کاندوم خاردار ژله ای برای چه کاری استفاده میشود

همانطور که می دانید : کاندوم خاردار ژله ای با سایر مدل های کاندوم متفاوت هستند. خارها و برجستگی های این نوع از کاندوم درشت تر از کاندوم های خاردار لاتکس است. این برجستگی ها سرتاسر کاندوم را فرا می گیرد. و با تحریک حداکثری نقطه جی اسپات و ناحیه کلیتوریس بانوان ، باعث اوج لذت جنسی در آنان می شود.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *