کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

استفاده از کاندوم جزء بهترین روش های پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته است. که بیش از سایر روش ها در بین زوجین رواج دارد. کاندوم ها از جنس لاتکس طراحی می شوند. و در انواع مختلفی دسته بندی می شوند. در این مقاله به پاسخ به این سوال می پردازیم که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی ، مزایای آن چیست و در چه مواردی به کار می رود.

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

به طور متداول کاندوم های معمولی از جنس لاتکس طراحی می شوند. ضخامت آن ها با هم متفاوت است. و برخی از آن ها نازک تر از مدل های دیگر هستند. و به طور معمول برای کاهش درد مقاربت حاوی ماده لوبریکانت هستند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی باید گفت کاندوم های خاردار دارای برجستگی های نقطه ای و خارهایی در اطراف کاندوم هستند. که باعث تحریک نقاط حساس بانوان می شوند.

 این که کاندوم مدل کاندوم بهتر است. نسبت به نوع نیاز مشتری با هم متفاوت است. برای مثال برای بانوانی که فرایند ارگاسم در آن ها زمانبر است. بهتر است از کاندوم های خاردار استفاده نمایند. و برای مردانی که تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند. اما از ترس بیماری های مقاربتی از این وسیله استفاده می کنند. کاندوم های نازک و ساده توصیه می شود. پیشنهاد می شود : براس کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

دلایل استفاده از کاندوم خاردار

به طور معمول ناحیه تناسلی برخی از بانوان برای رسیدن به ارگاسم نیاز به تحریک بیش تری دارد. اصلی ترین دلیل استفاده از کاندوم خاردار هم به خاطر تحریک بیش تر ناحیه تناسلی بانوان است. این مدل از کاندوم ها دارای برجستگی و برآمدگی هایی در اطراف کاندوم هستند. که باعث تحریک نقطه جی اسپات بانوان می شود. و روند رسیدن به ارگاسم را در آنان زودتر اتفاق می افتد.

در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی باید گفت : به لحاظ ساختاری تفاوت زیادی در این دو مدل نیست. و بایستی نوع نیاز خود را مشخص کنیم.

همچنین ببینید ( کاندوم خاردار ژله ای )

ویژگی های کاندوم خاردار

تمامی مدل های کاندوم خاردار بر روی سطح خود دارای برجستگی هایی هستند. این برجستگی ها باعث افزایش اصطکاک میان بافت واژن و آلت تناسلی می شود. و به لذت بیش تر بانوان و افزایش اعتماد به نفس آقایان در رابطه کمک می کند.

گفتنی است : یک رابطه زمانی ایده آل است. که طرفین رابطه به طور همزمان ، به ارگاسم برسند. و این مهم زمانی اتفاق می افتد ، که با انتخاب درست نوع کاندوم ، زمان رسیدن ارگاسم را به صورت دوطرفه منطبق نمایند. 

انتخاب نوع کاندوم

در هنگام خرید کاندوم ، انتخاب درست و اصولی نوع کاندوم بسیار مهم است. کاندوم های معمولی برای پیشگیری از بارداری و جلوگیری از بیماری های مقاربتی گزینه مناسب تری هستند. اما کاندوم های خاردار به دلیل این که لذت بیشتری را برای بانوان ایجاد می کنند.

از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی باید گفت : هر کدام از مدل های کاندوم ویژگی های خاص خود را دارند. و برای گروهی از زوجین مناسب خواهند بود.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *