کاندوم خاردار برای چیست

کاندوم خاردار برای چیست

یکی از بهترین ملزومات بهداشتی ، برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی کاندوم است. کاندوم ها دارای انواع مختلفی هستند. و هر کدام از آن ها برای برطرف کردن یک یا چند نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله به پاسخ این سوال که کاندوم خاردار برای چیست ، چه کاربردهایی دارد و برای چه افرادی مناسب است. می پردازیم . در ادامه با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار برای چیست

یکی از محبوب ترین مدل های کاندوم ، کاندوم های خاردار است. این مدل از کاندوم ها دارای برجستگی هایی آجدار در اطراف خود هستند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار برای چیست باید گفت : کاندوم های خاردار توسط برآمدگی ها و برجستگی های منظم ، با افزایش اصطکاک در ناحیه تناسلی بانوان ، باعث تحریک بیشتر این نقاط می شوند. و ضمن افزایش لذت جنسی ، فرایند رسیدن به ارگاسم را در بانوان تسریع می بخشند.

آقایان نیز در هنگام استفاده از این مدل کاندوم ها لذت بیش تری را تجربه می کنند. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

تاثیر کاندوم خاردار

همانطور که می دانید : کاندوم های خاردار دارای برجستگی های منظم و آجدار هستند. و برخی از آن ها دارای دنده های موج دار هستند. که با افزایش اصطکاک ناحیه تناسلی ، باعث تحریک بیش تر نقاط حساس بانوان می شوند. این مدل از کاندوم ها حس اعتماد به نفس بیش تری را در رابطه به مرد می بخشد. و در نتیجه طرفین ، رابطه ای لذت بخش را تجربه خواهند نمود.

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود از کاندوم های خاردار در رابطه استفاده کنیم و در تشخیص بهتر این که کاندوم خاردار برای چیست باید گفت : این نوع از کاندوم باعث تنوع بیش تر در رابطه جنسی می شود. و به زوجینی که رابطه جنسی برای آن ها خسته کننده شده است. توصیه می شود. 

همچنین ببینید ( انواع کاندوم خاردار با قیمت )

کاربرد کاندوم های خاردار

کاندوم های خاردار در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد بیش تر این نوع از کاندوم ها برای زوجینی است که چند سال از طول رابطه آن ها می گذرد. ضمن این که برای بانوانی که ارگاسم در آن ها دیرتر اتفاق می افتد. گزینه مناسبی است. این نوع از کاندوم ها با طراحی خاص خود به ایجاد اصطکاک بین واژن و کلیتوریس کمک می‌کند و راه را برای لذت بیشتر جنسی هموار می‌کند. 

فواید کاندوم خاردار

کاندوم های خاردار مزایای زیادی دارند. این نوع از کاندوم ها را ضمن این که می توان برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی استفاده نمود. باعث ایجاد تنوع در رابطه جنسی می شوند. و برای کسانی که رابطه جنسی برای ان ها به یک رابطه کسالت بار مبدل شده است. گزینه ای مناسب است.

یکی دیگر از مزایای این نوع کاندوم ها کاهش مدت زمان رسیدن به اوج لذت جنسی است. و در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار برای چیست باید گفت : موارد استفاده از این کاندوم برای افراد متفاوت است. و هر کس برای رفع بخشی از نیاز خود از این نوع کاندوم استفاده می نماید.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *