مزایای کاندوم خاردار

مزایای کاندوم خاردار

اکثر افراد در رابطه زناشویی از کاندوم استفاده می کنند. این وسیله پوششی است که باعث پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی می شود. یکی از پرطرفدار ترین کاندوم ها ،کاندوم های خاردار هستند. که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله در مورد مزایای کاندوم خاردار ، کاربرد و موارد استفاده از آن توضیحاتی ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

مزایای کاندوم خاردار

یکی از پرکاربرد ترین مدل های کاندوم ، کاندوم خاردار است. این مدل از کاندوم ها دارای ویژگی ها و مزایایی هستند. که آن ها را متمایز از سایر مدل های کاندوم می سازد. یکی از مهم ترین مزایای کاندوم خاردار تحریک بیش تر نقطه جی اسپات بانوان است. این نوع از کاندوم ها دارای برآمدگی هایی آجدار و به صورت منظم هستند. که با برخورد به نقاط حساس ناحیه تناسلی بانوان ، لذت بیش تری را ایجاد می کنند.

ضمن این که باعث ایجاد اعتماد به نفس بیش تر در آقایان می شوند. از دیگر مزیت های این نوع از کاندوم کاهش مدت زمان رسیدن به ارگاسم در بانوان است. برخی از بانوان سرد مزاج هستند. یا این که ناحیه تناسلی ناحیه از حالت طبیعی خارج شده است. در این حالت استفاده از کاندوم های خاردار به عنوان محرک نقش مهمی را در ایجاد رابطه لذت بخش تر فراهم می کند. 

پیشنهاد می شود : به لینک پک زناشویی نیز مراجعه نمایید.

کابرد کاندوم خاردار

بسیاری از زوجین در هنگام رابطه از کاندوم های خاردار استفاده می کنند. کاربرد اصلی کاندوم های خاردار برای تجربه ارگاسم متفاوت و لذت بخش است. ضمن این که این نوع از کاندوم ها برای زوجینی که قصد رابطه خشن را دارند. گزینه ای مناسب است. گفتنی است : این نوع از کاندوم ها برای زوجین مسن و بانوان سرد مزاج نیز کاربرد دارد. از دیگر مزایای کاندوم خاردار تحریک نقاط حساس بانوانی است. که تجربه زایمان طبیعی داشته اند. 

متداول ترین کاندوم های خاردار

کاندوم خاردار ژله ای

محبوب ترین مدل کاندوم های خاردار ، کاندوم خاردار ژله ای است. این نوع از کاندوم های دارای ساختاری متفاوت از سایر مدل های کاندوم است. ضخامت این نوع از کاندوم ها چندین برابر ضخامت کاندوم های لاتکس است. و به همین دلیل این مدل از کاندوم ها تحریک بیش تر را ایجاد می کنند. و زمان رسیدن به ارگاسم را در بانوان کاهش می دهند. 

کاندوم خاردار معمولی

این نوع از کاندوم ها دارای برجستگی هایی کوچک ، منظم و یک شکل ، در اطراف کاندوم هستند. که باعث تحریک ناحیه تناسلی بانوان می شوند. جنس این نوع از کاندوم ها از لاتکس است. از مزایای کاندوم خاردار معمولی می توان به افزایش میل جنسی ، تحریک بیش تر نقطه جی اسپات بانوان و افزایش اعتماد به نفس آقایان اشاره نمود.

کاندوم فضایی

یکی دیگر از بهترین مدل های کاندوم ، کاندوم فضایی است. این نوع از کاندوم دارای خارهای بسیار بزرگ است. که باعث افزایش اعتماد به نفس آقایان می شود. و لذت جنسی را در بانوان افزایش می دهد.

 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *