طرز استفاده از کاندوم خاردار

طرز استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم های خاردار جزء پرکاربردترین کاندوم ها به شمار می روند. که ضمن افزایش میل جنسی ، باعث برطرف کردن بسیاری از نیازهای جنسی طرفین رابطه می شوند. این نوع از کاندوم ها از جنس لاتکس و برخی از آن ها از جنس سیلیکون طراحی می شود. در این مقاله اطلاعاتی در مورد طرز استفاده از کاندوم خاردار ، کاربرد آن ، مزایا و ویژگی های آن ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

طرز استفاده از کاندوم خاردار

به طور متداول کاندوم های خاردار با سایر مدل های کاندوم تفاوت هایی دارند. این نوع از کاندوم ها با داشتن برآمدگی هایی آجدار و منظم در اطراف کاندوم ، به عنوان یک محرک عمل می کنند. و باعث تحریک بیش تر نقاط حساس بانوان می شوند. طرز استفاده از کاندوم خاردار دقیقا مشابه با کاندوم های معمولی است.

به این صورت که پس از این که تاریخ انقضای کاندوم را چک نمودید. آن را باز می کنید. و بر روی آلت تناسلی که کاملا سفت و راست شده است. می کشید. پس از آن نوک کاندوم را با دست بکشید تا هوای لازم برای ذخیره مایع منی بعد انزال فراهم شود. سپس کاندوم را تا انتها بکشید. و بعد از پایان رابطه آن را گره بزنید. و داخل دستمال کاغذی گذاشته و داخل سطل زباله قرار دهید. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

ویژگی های کاندوم خاردار

تمامی کاندوم های خاردار بر روی سطح خود دارای خارها و برجستگی هایی منظم و آجدار هستند. در برخی از این کاندوم ها برجستگی ها درشت تر و در بعضی دیگر ریزتر است. این برجستگی ها باعث ایجاد اصطکاک بیش تر بین نقاط حساس بانوان می شود. و تجربه ای متفاوت از رابطه جنسی را برای آنان به وجود می آورد. در واقع کاندوم های خاردار به عنوان یک محرک عمل می کنند. و با تحریک بیش تر ناحیه تناسلی بانوان ، اوج لذت جنسی را به آنان هدیه می کنند.

از دیگر ویژگی های کاندوم های خاردار افزایش اعتماد به نفس در آقایان است. این نوع از کاندوم ها حس قدرت بیش تر در رابطه را به مرد القا می کنند. گفتنی است : برخی از مدل های کاندوم خاردار دارای شیارهای در قسمت پایه کاندوم هستند. که گزینه ای مناسب برای تحریک بیش تر ناحیه کلیتوریس بانوان به شمار می روند. و باعث می شود. لذتی مضاعف را برای بانوان ایجاد کنند. به صورت کلی طرز استفاده از کاندوم خاردار تقریبا در بسیاری از کاندوم ها مشابه است.

 

طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

همانطور که می دانید : کاندوم خاردار ژله ای جزء محبوب ترین مدل های کاندوم خاردار است. این وسیله گزینه ای مناسب برای تحریک ناحیه تناسلی بانوانی است. که زایمان طبیعی داشته اند. طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای تقریبا مشابه با کاندوم های لاتکس است. در ابتدا باید یک کاندوم لاتکس استفاده نمود. و سپس کاندوم خاردار ژله ای روی کاندوم لاتکس کشید. و بعد از آن رابطه را آغاز نمود. 

پس از اتمام رابطه بایستی در ابتدا کاندوم سیلیکونی از روی الت خارج نمود. در این حالت کاندوم لاتکس حاوی مایع منی است. که باید آن را گره زد. و داخل دستمال کاغذی ، به داخل سطل زباله انداخت. بعد از آن کاندوم سیلیکونی را با آب و صابون شستشو نمود. سپس در محلی که نور مستقیم آفتاب به آن نخورد قرار داد . تا خشک شود. بعد از خشک شدن بایستی آن را در پلاستیک فریزر قرار داد. تا برای دفعات بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *