طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم ها در انواع مختلف نسبت به نوع نیاز طراحی می شوند. یکی از محبوب ترین مدل ها ، کاندوم های خاردار هستند. این مدل از کاندوم ها با تحریک بیش تر نقاط حساس بانوان ، تجربه ای لذت بخش را برای زوجین ایجاد می کنند. در این مقاله اطلاعاتی در مورد طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای ، کاربرد و مزایای آن ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم های ژله ای جزء بهترین مدل های کاندوم خاردار محسوب می شوند. که با داشتن خارهایی درشت و منظم در اطراف کاندوم ، باعث تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان می شوند. طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای تقریبا مشابه با کاندوم های لاتکس است. در ابتدا باید یک کاندوم لاتکس استفاده نمود. و سپس کاندوم خاردار ژله ای روی کاندوم لاتکس کشید. و بعد از آن رابطه را آغاز نمود. 

پس از این که رابطه به اتمام رسید. ابتدا بایستی کاندوم سیلیکونی را از روی آلت تناسلی خارج نمود. در این حالت کاندوم لاتکس حاوی مایع منی است. که باید آن را گره زد. و داخل دستمال کاغذی ، به داخل سطل زباله انداخت. بعد از آن کاندوم سیلیکونی را با آب و صابون شستشو نمود. سپس در محلی که نور مستقیم آفتاب به آن نخورد قرار داد . تا خشک شود. بعد از خشک شدن بایستی آن را در پلاستیک فریزر قرار داد. تا برای دفعات بعدی مورد استفاده قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم خاردار ژله ای مراجعه نمایید.

تعداد دفعات استفاده از کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم های خاردار ژله ای جزء کاندوم های ضخیم محسوب می شوند. که به لحاظ ابعاد ، ضخامت ، نوع خار و وزن با کاندوم های لاتکس متفاوت هستند. معمولا کاندوم های ژله ای 22 و 30 گرمی را بین 4 تا 8 بار می توان مورد استفاده قرار داد. و کاندوم های ضخیم 40 گرمی بین 8 تا 12 بار قابلیت استفاده دارند. 

استفاده از کاندوم ژله ای به چه افرادی توصیه می شود

به طور کلی افرادی که تازه ازدواج کرده اند. بهتر است از کاندوم های ژله ای استفاده نکنند. این نوع از کاندوم به افرادی که چند سال از طول رابطه آن ها می گذرد. زنانی که تجربه زایمان طبیعی داشته اند. بانوانی که ناحیه تناسلی آن ها از حالت طبیعی خارج شده است. و مردانی که حجم و قطر آلت تناسلی آن ها کوچک است. توصیه می شود. گفتنی است : طرز استفاده از کاندوم خاردار ژله ای شباهت زیادی با کاندوم های لاتکس دارد. اما بهتر است : قبل از استفاده از آن یک کاندوم لاتکس بر روی آلت تناسلی کشیده شود.

همچنین ببینید : ( انواع کاندوم خاردار با قیمت )

جنس و ساختار کاندوم ژله ای از چیست

یکی از سوالات متداول کاربران این است که جنس کاندوم های ژله ای از چیست. به طور کلی این نوع از کاندوم ها از جنس سیلیکون طراحی می شوند. که در ساخت آن ها اندکی رزین نیز به کار می رود. این نوع از کاندوم ها قابل شستشو و چند بار مصرف هستند. و نام دیگر آن ها کاندوم دائمی است.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *