کاندوم خاردار تاخیری چیست

کاندوم خاردار تاخیری چیست

در حال حاضر انواع مختلفی از کاندوم با طعم و رایحه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. در این مقاله به پاسخ به سوال کاندوم خاردار تاخیری چیست ، چه کاربرد هایی دارد ، برای چه افرادی مناسب است. ، چه ویژگی هایی دارد و… می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار تاخیری چیست

همانطور که می دانید کاندوم های خاردار نوعی از کاندوم ها هستند که با داشتن خارهای نقطه ای و برجسته باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شوند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار تاخیری چیست باید گفت این مدل از کاندوم ها ضمن داشتن خارهای منظم در اطراف کاندوم ، که باعث تحریک ناحیه تناسلی بانوان می شوند. حاوی ماده موثر تاخیری نیز هست. و باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی نیز می شود. 

مزایای کاندوم خاردار تاخیری چیست

  • دارای خارهای نقطه ای و برجسته در اطراف کاندوم
  • حاوی ماده موثر تاخیری 
  • تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان
  • افزایش مدت زمان رابطه
  • تسریع در روند ارگاسم بانوان

کاندوم های خاردار تاخیری طوری طراحی می شوند. که علاوه بر ویژگی های کاندوم های خاردار ، مزایای کاندوم تاخیری را نیز شامل می شوند. و از این رو از محبوبیت بالایی نزد کاربران برخوردار هستند. پیسنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

برخی از مدل های کاندوم خاردار تاخیری

کاندوم تاخیری خاردار نوبل کدکس

برخی از زوج ها در روش درست معاشقه ناتوانند. و تحریک لازم را به هم القا نمی کنند.ارگاسم در برخی از مردان سریع تر از بانوان اتفاق می افتد. و برخی از بانوان اوج لذت جنسی را دیرتر تجربه می کنند. استفاده از کاندوم تاخیری خاردار نوبل کدکس به افرادی توصیه می شود. که برایشان رضایت دو طرفه مهم است. و صرفا کیفیت رابطه به کمیت ترجیح می دهند.

این مدل از کاندوم حاوی لوبریکنت LA و NI بوده و تحریک بسیار زیادی را به واژن القا می نماید. ضمن این که با داشتن ماده موثر تاخیری لذت طولانی تر را برای افراد به وجود می آورد. گفتنی است :  در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار تاخیری چیست باید گفت این مدل از کاندوم ها با داشتن ماده موثر تاخیری به همراه خارهای نقطه ای باعث ایجاد لذت دوطرفه در رابطه می شوند.

همچنین ببینید ( کاندوم خاردار حلقوی چیست )

کاندوم خاردار کاپوت مدل Orgasmic

برخی از بانوان برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز به تحریک بیشتر دارند. و ارگاسم در آن ها دیر تر اتفاق می افتد. استفاده از کاندوم یکی از مناسب ترین روش ها در رابطه جنسی است.و باعث ایمنی در رابطه جنسی می گردد. کاندوم خاردار کاپوت مدل Orgasmic با داشتن سطحی خاردار و حلقوی باعث تحریک نقطه جی در بانوان می گردد.

از سوی دیگر این کاندوم حاوی ماده موثرتاخیری بوده و باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی می گردد. ارگاسم در بانوان علاوه بر این که باعث لذت جنسی می شود.تنش های روحی و اضطراب را در بانوان کاهش دهد.

کاندوم خاردار تاخیری مدل Energy Delay

رابطه زناشویی اصولی ، باعث علاقه بیشتر زوجین به هم و زندگی دلچسب تر می گردد.و پاسخ گویی درست به نیاز جنسی اهمیت این موضوع را افزایش می دهد.شما برای داشتن یک رابطه مناسب ، نیاز به ابزاری دارید، تا ایمنی در رابطه را برای شما به وجود آورد. ضمن این باعث افزایش لذت جنسی و تحریک بیشتر شریک جنسی گردد.

کاندوم خاردار تاخیری مدل Energy Delay با داشتن برجستگی های نقطه ای ضمن تحریک نقاط حساس بانوان ، باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی می گردد. با این محصول مدت زمان انزال در آقایان افزایش یافته و باعث تقویت و دوام رابطه می گردد. گفتنی است : در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار تاخیری چیست باید گفت این مدل از کاندوم ضمن تاخیر در انزال باعث کاهش مدت زمان ارگاسم نیز می شود.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *