ژل لوبریکانت چیست

ژل لوبریکانت چیست

یکی از موارد شایع در رابطه جنسی بانوان ، درد در ناحیه تناسلی به هنگام رابطه است. برای کاهش این درد از روش های مختلفی استفاده می شود. که بهترین آن استفاده از ژل لوبریکانت است. در این مقاله راجع به این موضوع که ژل لوبریکانت چیست ، چه کاربردهایی دارد و در چه مواردی استفاده می شود ، می پردازیم در ادامه با ما همراه باشید. 

ژل لوبریکانت چیست

پس از چند سال از طول رابطه جنسی ، ناحیه واژینال بانوان به دلایل مختلف با خشکی مواجه می شود. برای افزایش سطح رطوبت ناحیه تناسلی از موارد مختلفی استفاده می گردد. که یکی از آن ها استفاده از ژل های لوبریکانت است. در پاسخ به این سوال که ژل لوبریکانت چیست باید گفت : این محصول ، جزء ژل های بهداشتی است. که باعث افزایش رطوبت ناحیه تناسلی می شود. و در نتیجه درد در ناحیه تناسلی بانوان کاهش پیدا می کند. 

برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک ژل لوبریکانت نی نی سایت مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از ژل لوبریکانت

اصلی ترین مزیت استفاده از ژل های لوبریکانت ، افزایش رطوبت ناحیه تناسلی است. این نوع از ژل ها حاوی ماده روان کننده هستند. و باعث کاهش درد به هنگام مقاربت می شوند. ضمن این که باعث پیشگیری از عفونت های ناحیه واژینال در بانوان می شوند.

گفتنی است : با توجه به این که بیش تر این ژل ها بر پایه آب طراحی می شوند. هیچ گونه عوارض جانبی ندارند. و در موارد مختلف می توان از آن استفاده نمود.

ژل لوبریکانت کدکس

یکی از بهترین مدل های ژل لوبریکانت ، روان کنندهای برند کدکس است. این نوع از ژل ها در 4 طعم کلاسیک ، موز ، آلوئه ورا و توت فرنگی طراحی می شوند. و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ژل های لوبریکانت کدکس علاوه بر کاهش بوی نامطبوع ترشحات واژنی باعث لطافت و نرمی این ناحیه نیز می‌شود و با توجه به ترکیبات این ژل‌ها حس کاملا طبیعی را برای شرکای جنسی هنگام دخول به همراه دارند. 

در پاسخ به این سوال که ژل لوبریکانت چیست باید گفت : این نوع از ژل ها با pH متعادل باعث ایجاد طراوت و لطافت در ناحیه واژینال بانوان می شوند. و رابطه جنسی را برای طرفین رابطه دلچسب تر می نمایند. 

همچنین ببینید : ( پک زناشویی )

علل خشکی واژن

خشکی در ناحیه واژینال بانوان به دلیل کاهش هورمون استروژن رخ می دهد. عوامل متعددی وجود دارد که بر روی این هورمون تاثیر گذارند. و سبب خشکی در این ناحیه می شوند. به طوری که رابطه جنسی با درد همراه می شود. برخی از این دلایل شامل : یائسگی ، اضطراب و استرس بیش از حد ، عوارض مصرف برخی از داروها ، زایمان و شیردهی ، برداشتن تخمدان ها ، مصرف مواد روان گردان و… است. 

گفتنی است : در پاسخ به این سوال که ژل لوبریکانت چیست باید گفت : ژل های لوبریکانت با رطوبت رسانی قوی و تنظیم کنندگی PH بدون ایجاد حساسیت و آلرژی ، از ایجاد عفونت و قارچ نیز جلوگیری می‌کند. و باعث افزایش میل جنسی در طرفین رابطه می شوند.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *