بهترین ژل روان کننده واژن

بهترین ژل روان کننده واژن

بسیاری از بانوان در طول رابطه ، زمانی که ناحیه واژینال آن ها رطوبت کافی داشته باشد. احساس بهتری از رابطه را تجربه خواهند نمود. در برخی از موارد این رطوبت به میزان کافی تامین نمی شود. و در بعضی موارد رابطه جنسی با درد همراه است. یکی از بهترین روش ها برای پیشگیری از خشکی ناحیه واژن استفاده از ژل لوبریکانت است. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان ژل های روان کننده کدکس ، ایموشن ، دلتا پاورمن جزء بهترین ژل روان کننده واژن محسوب می شوند. که بر پایه آب طراحی می شوند. در ادامه با ما همراه باشید. 

بهترین ژل روان کننده واژن

به دلایل مختلف ممکن است ناحیه واژینال بانوان با خشکی همراه باشد. و این ناحیه رطوبت کافی برای یک رابطه لذت بخش را نداشته باشد. بهترین ژل روان کننده واژن به بیان بسیاری از کاربران ، ژل های لوبریکانت کدکس ، ایموشن و دلتا پاورمن هستند. و محبوب ترین آن ها ژل های لوبریکانت کدکس است. که با رایحه و طعم های مختلفی به بازار عرضه می شود. و می توان در موارد مختلف از آن استفاده نمود. 

پیشنهاد می شود : برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک ژل لوبریکانت نی نی سایت مراجعه نمایید.

ژل لوبریکات کدکس

رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه است. که در آن طرفین رابطه بایستی از رابطه لذت ببرند. و هر چه یکی از طرفین حس بهتری نسبت به رابطه از خود نشان دهد. بر روی شریک جنسی تاثیر گذار خواهد بود. ژل های لوبریکانت کدکس با رایحه های مختلفی طراحی می شوند. و علاوه بر این که برای رطوبت رسانی به ناحیه واژن گزینه مناسبی به شمار می روند. باعث کاهش بوی نامطبوع واژن در هنگام رابطه می شوند.

این نوع از ژل ها جزء بهترین ژل روان کننده واژن محسوب می شوند. که هم می توان از آن ها برای ماساژ جنسی و هم می توان برای رطوبت رسانی بهتر ناحیه واژینال استفاده نمود. علاوه بر آن ژل های لوبریکانت کدکس با تنظیم PH و جلوگیری از عفونت‌های قارچی و ایجاد یک رایحه مطبوع علاوه بر حفظ بهداشت رابطه زناشویی، لذت را برای زوجین افزایش می‌دهد.

دلایل اصلی خشکی ناحیه واژن

ناحیه واژینال بانوان به دلایل مختلف با خشکی مواجه می شود. که اصلی ترین دلیل آن کاهش سطح استروژن در بدن است. زمانی که سن بالاتر می رود تولید تولید استروژن در بدن کمتر صورت می گیرد. از دلایل دیگر برای خشکی ناحیه واژن ، استرس و اضطراب بیش از حد ، افسردگی ، سیگار کشیدن ، اختلالات سیستم ایمنی ، عوارض مصرف برخی از داروها و… را می توان نام برد.

همچنین ببینید : ( پک زناشویی )

بهترین ژل روان کننده واژن باید چه ویژگی هایی داشته باشد

از بین ویژگی ها و مزایایی می توان بهترین ژل روان کننده واژن را انتخاب نمود. یکی از این ویژگی ها پیشگیری از عفونت ها و قارچ در ناحیه واژینال است. از دیگر ویژگی ها ، رطوبت رسانی قوی ، داشتن رایحه مطبوع ، مناسب ماساژ جنسی بودن و بر پایه آب بودن را می توان نام برد. ضمن این که بهترین لوبریکانت ها بایستی بدون ایجاد حساسیت و آلرژی طراحی شوند.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *