کاندوم خاردار ژله چیست

کاندوم خاردار ژله چیست

طراحی و ساختار کاندوم های ژله ای با کاندوم های لاتکس متفاوت است. این مدل از کاندوم ها دارای خارهای درشت تر و ضخیم تری هستند. و به طور معمول براساس وزن و ابعاد قیمت آن ها محاسبه می شود. در ادامه این مقاله به پاسخ این که کاندوم خاردار ژله چیست ، چه کاربردهایی دارد. ، استفاده از آن برای چه افرادی مناسب است می پردازیم . با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار ژله چیست

به طور معمول کاندوم ها در اشکال ، ابعاد و با ضخامت های مختلفی طراحی می شوند. و در رابطه زناشویی مورد استفاده قرار می گیرند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار ژله چیست باید گفت . این مدل از کاندوم ، دارای خارهایی درشت ، برجسته و از نوع ضخیم است. که از جنس سیلیکون طراحی می شود. و با کاندوم های لاتکس کاملا متفاوت است. این محصول با توجه ضخامتی که دارد. باعث افزایش حجم آلت تناسلی در مردان می شود. و اعتماد به نفس آن ها را در رابطه تقویت می کند.

پیشنهاد می شود : برای کسب اطلاعات بیش تر به کاندوم خاردار ژله ای مراجعه نمایید.

کاندوم خاردار ژله چیست

همچنین ببینید ( پکیج زناشویی Gold )

مزایای کاندوم خاردار ژله چیست

  • افزایش اعتماد به در مردان
  • تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان
  • افزایش سرعت ارگاسم در بانوان
  • کمک به افزایش حجم آلت تناسلی در مردان
  • ایجاد انگیزه برای آقایانی که آلت تناسلی کوچکی دارند
  • قابلیت شستشو و چند بار مصرف

به طور کلی کاندوم خاردار ژله ای از جنس سیلیکون و اندکی رزین طراحی می شود. این مدل از کاندوم ها دارای 120 خار از نوع درشت و ضخیم هستند. که در کلیه نقاط کاندوم قرار می گیرند. و ضمن افزایش لذت جنسی باعث تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان می شوند. در یک تعریف دیگر از این که کاندوم خاردار ژله چیست باید گفت این نوع از کاندوم ، نوعی از کاندوم خاردار است. که دارای برجستگی هایی منظم ، از جنس سیلیکون است. و برای تحریک بیشتر ناحیه کلیتوریس و جی اسپات در بانوان طراحی می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم بزرگ کننده مراجعه نمایید.

کاندوم خاردار ژله ای برای چه افرادی مناسب است؟

یکی از سوالات پرتکرار کاربران این است که کاندوم ژله ای مناسب چه افرادی است. در پاسخ به این سوال باید گفت این محصول با توجه به ضخامت ، خارها و برجستگی هایی که دارد. مناسب بانوانی است که زایمان طبیعی داشته اند. یا این که چند سالی است که از طول رابطه آن ها می گذرد. ضمن این که به آقایانی که قطر آلت تناسلی کوچکی دارند. و یا برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی توصیه می شود. و در پاسخی منطقی به این که کاندوم خاردار ژله چیست باید گفت این مدل از کاندوم ، در دسته کاندوم های فانتزی و خاردار قرار می گیرد. که از جنس سیلیکون نرم طراحی می شود.

کاندوم ژله ای و افزایش اعتماد به نفس آقایان در رابطه

یکی از مزایای مهم کاندوم های ژله ای کمک به ایجاد اعتماد به نفس بیشتر در آقایان است. این مدل از کاندوم دارای خارها و برجستگی هایی منظم است. که چند برابر کاندوم های خاردار لاتکس ضخامت دارند. ضمن این که وزن تقریبی آن ها بین 22 تا 40 گرم است. و به همین دلیل باعث افزایش حجم آلت تناسلی در آقایان می شوند. و همین موضوع باعث می شود شریک جنسی ، ارگاسم سریع تری را در رابطه تجربه نماید. و باعث رضایت طرفین رابطه گردد.

پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با کاندوم ژله ای به لینک کاندوم ضخیم نیز مراجعه نمایید.

کاندوم ژله ای قابل شستشو

ساختار کاندوم ژله ای از جنس سیلیکون است. و به همین دلیل قابل شستشو است. و می توان از آن بین 8 تا 12 بار برای رابطه استفاده نمود. گفتنی است : به دلیل مخاطی بودن این محصول می بایست پیش از هر بار استفاده به خوبی شست و شو و پاکسازی شود. توصیه می شود قبل از استفاده از این محصول از یک کاندوم معمولی استفاده گردد. و این محصول روی کاندوم معمولی کشیده شود. گفتنی است : در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار ژله چیست باید گفت این محصول ضمن این که باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شود. می توان از آن تا چندین بار استفاده نمود.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *