کاندوم خاردار درد دارد

کاندوم خاردار درد دارد

کاندوم های خاردار نوعی متفاوت از کاندوم ها به شمار می روند که با داشتن برجستگی و خارهای نقطه ای باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شوند. در ادامه این مقاله به پاسخ به این سوال که آیا کاندوم خاردار درد دارد . کاربرد این نوع از کاندوم چیست و برای چه افرادی توصیه می شود. اشاره می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار درد دارد

در بین ملزومات بهداشتی ، کاندوم برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی جزء بهترین گزینه ها است. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار درد دارد باید گفت این مدل از کاندوم تفاوت اساسی با سایر مدل های کاندوم ندارند. و خارها و برجستگی هایی که در اطراف کاندوم مشاهده می شوند. خیلی ریز هستند. و آسیبی را برای دیواره واژن ایجاد نمی کنند. که باعث ایجاد درد شوند. پیشنهاد می شود : برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

کاندوم خاردار سیلیکونی درد دارد

به طور معمول ساختار کاندوم های سیلیکونی و کاندوم های فضایی با کاندوم های خاردار معمولی متفاوت هستند. این مدل از کاندوم ها بعد از چند سال از طول رابطه توصیه می شود. یا برای خانم هایی زایمان طبیعی داشتند. نکته ای که در مورد کاندوم های سیلیکونی وجود دارد. این که اگر از این مدل کاندوم ها زیاد استفاده شود حساسیت دیواره واژن کم می شود. و به تبع آن لذت جنسی کاهش پیدا می کند. در پاسخ به این سوال که آیا این مدل از کاندوم ها درد دارند. باید گفت برای زوج های جوان توصیه نمی شود. و ممکن است در برخی از موارد با درد همراه باشد.

آیا کاندوم خاردار باعث آسیب به دیواره واژن می شود

به طور معمول کاندوم وسیله ای است که باعث پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی می شود . گفتنی است خارها و برجستگی های کاندوم خاردار طوری نیست . که باعث آسیب زدن به دیواره واژن شود. برخی از بانوان به کاندوم های لاتکس حساسیت دارند. که بهتر است این خانم ها از کاندوم های پلی اورتان استفاده نمایند. در مورد کاندوم های ژله ای نیز باید گفت این مدل از کاندوم ها اگر به تعداد زیاد و مداوم استفده شوند. ممکن است در بلندمدت باعث آسیب هایی در دیواره واژن شوند. 

در پاسخ به این سوال که آیا کاندوم خاردار درد دارد باید گفت ساختار و جنس کاندوم های خاردار استاندارد سازگار با بدن و واژن خانم ها طراحی می شود. و نمی تواند باعث ایجاد درد شود.

همچنین ببینید ( کاندوم خاردار ژله ای )

علامت کاندوم خاردار

به طور معمول کاندوم های خاردار دارای برجستگی های نقطه ای در اطراف کاندوم هستند. که در برخی از مدل ها این برجستگی ها بر روی بسته بندی نیز مشخص است. راه تشخیص دیگر از روی اسامی کاندوم های خاردار است. به هر ترتیب این مدل از کاندوم ها با توجه به این که تحریک بیشتری را ایجاد می کنند. از محبوبیت بیشتری در نزد کاربران برخوردار هستند.

 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *