خرید کاندوم خاردار از داروخانه

خرید کاندوم خاردار از داروخانه

داروخانه ها محیطی مطمئن برای خرید انواع ملزومات بهداشتی و سلامتی به شمار می روند.و برای خرید حضوری کاندوم گزینه ای مناسب هستند.اما یکی از سوالات متداول نحوه  خرید کاندوم خاردار از داروخانه است.به طور طبیعی بسیاری از افراد در هنگام خرید کاندوم از داروخانه خجالت می کشند.و نمی تونند خواسته خود را مطرح کنند.در ادامه این مطلب با راهکارهایی برای حل این موضوع آشنا می شوید.در ادامه با ما همراه باشید.

خرید کاندوم خاردار از داروخانه

به راستی آیا خرید کاندوم خاردار از داروخانه منطقی است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت داروخانه ها بهترین مکان برای خرید حضوری ملزومات بهداشتی و دارویی به شمار می روند.و به راحتی می توان برخی از ملزومات جنسی را از آن جا تهیه کرد.

مشکلی که وجود دارد این است که بسیاری از افراد در هنگام خرید حضوری از گفتن کلمه کاندوم خجالت می کشند.و نمی توانند خواسته خود را به طور کامل بیان نمایند.

راهکارهایی برای خرید کاندوم خاردار از داروخانه

اگر از گفتن نام کاندوم خجالت می کشید می تونید برند کاندوم را نام ببرید.برای مثل به متصدی داروخانه بگید ، یه کدکس لطف کنید بهم بدید.

یا می تونید یه متصدی آقا پیدا کنید و موضوع را با اون مطرح کنید.راهگار دیگر گفتن مدل کاندوم برای مثال بگید یه خاردار بیگ داتس لطف کنید.با این راهکارها به راحتی می تونید خرید کاندوم خاردار از داروخانه را انجام بدید.

کاندوم خاردار چیست

کاندوم های خاردار نوعی از کاندوم است که دارای خارها و برجستگی هایی نقطه ای بر روی سطح بیرونی خود است.این خارها و برجستگی ها باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شود.و در نتیجه باعث تسریع در روند رسیدن ارگاسم در بانوان می شود.به همین دلیل کاندوم های خاردار جزء محبوب ترین مدل های کاندوم محسوب می شوند.

اغلب افرادی که از کاندوم خاردار استفاده می‌کنند زوجینی هستند که زندگی مشترک آنها عمری طولانی داشته و زن به دلیل تجربه بارداری، دهانه رحم گشادتری دارد به همین خاطر تحریک وی سخت‌تر اتفاق می‌افتد. در این موارد کاندوم‌های خاردار می‌توانند باعث تسریع این امر شوند. همچنین برای رابطه با زنانی که به طور کلی تحریک‌پذیری کمتری دارند، می‌توان از مزیت این نوع کاندوم استفاده کرد تا شریک جنسی نیز ارگاسم را تجربه کند.

شما می توانید : با مراجعه به لینک انواع کاندوم خاردار با قیمت ، با قیمت و مشخصات انواع کاندوم های خاردار بیشتر آشنا شوید.

مزایای کاندوم خاردار

  • تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان
  • ارزان‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای جلوگیری از بارداری ناخواسته
  • جلوگیری از شیوع بیماری‌های مقاربتی، عفونی و ویروسی به شریک جنسی
  • افزایش لذت جنسی، حس رضایتمندی از رابطه جنسی و اعتماد به نفس در آقایان
  • کاهش قابل توجه سرطان دهانه رحم
  • تسریع در روند رسیدن ارگاسم بانوان

کاندوم های خاردار ضمن جلوگیری از شیوع بیماری‌های مقاربتی، عفونی و ویروسی به شریک جنسی باعث تحریک بیشتر ناحیه تناسلی در بانوان می شوند.این مدل از کاندوم ها به آقایان حس قدرت و اعتماد به نفس بیشتر در رابطه را هدیه می کنند.

با توجه مزایای کاندوم های خاردار ، خرید کاندوم خاردار از داروخانه یا فروشگاه های آنلاین منطقی است.و به راحتی می توان خریدی مطمئن را تجربه نمود.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *