بهترین مارک کاندوم تاخیری

بهترین مارک کاندوم تاخیری

در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه تولید کاندوم و ملزومات بهداشتی در حال فعالیت هستند. که هر کدام از آن ها دارای محصولاتی با کیفیت و پرفروش هستند. از بین این همه محصولات تعیین بهترین مارک کاندوم تاخیری کمی دشوار به نظر می رسد. چرا که سلیقه ها با هم متفاوت است. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مارک کاندوم تاخیری

برندها و مارک های مختلفی در زمینه محصولات بهداشتی در کشور وجود دارند. که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. و محصولاتی با کیفیت و درخور ارائه می دهند. از بین این برندها و مارک ها انتخاب بهترین مارک کاندوم تاخیری کم سخت است. اما به طور تقریبی می توان گفت : برندهای کاپوت و کدکس جزء محبوب ترین برندها به شمار می روند. در زیر به برندهای مطرح برای خرید کاندوم می پردازیم.

 1. کاپوت (Kapoot)
 2. کدکس (Kodex)
 3. ساگامی (Sagami)
 4. ایکس دریم (x dream)
 5. گودلایف ( good life )
 6. اورز (Ours)
 7. بونیتو (Bonito)
 8. فیستا (Fiesta)

پیشنهاد می شود : برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک کاندوم تاخیری مراجعه نمایید.

برند کاپوت

یکی از بهترین برندهای تولید کننده کاندوم و ملزومات بهداشتی مارک کاپوت است. محصولات برند کاپوت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ضمن این که دارای تنوع بسیاری هستند. و به همین دلیل در کشور جزء بهترین مارک ها محسوب می شود. و همین امر باعث شده است. تا طیف زیادی از مصرف کنندگان را به خود جذب کند.

در زیر به برخی از بهترین کاندوم های تاخیری کاپوت اشاره می شود :

 • کاندوم کاپوت 45 دقیقه
 • کاندوم کاپوت نان استاپ

برند کدکس

به اعتقاد بسیاری از کاربران کدکس جزء بهترین مارک کاندوم تاخیری محسوب می شود. که انواع مختلفی از کاندوم را با رایحه و طعم های مختلف به بازار عرضه می کند. تمامی محصولات این مجموعه از لاتکس طبیعی طراحی می شوند. و در ساخت آن ها از هیچ ماده پلاستیکی استفاده نمی شود. این نوع از کاندوم ها دارای خاصیت ارتجاعی هستند. و احتمال پارگی در آن ها نزدیک به صفر است. 

در زیر به برخی از بهترین کاندوم تاخیری کدکس اشاره می شود:

 • کاندوم تاخیری دابل دیلی
 • کاندوم تاخیری نوبل کدکس

همچنین ببینید : ( پک زناشویی )

مارک ساگامی

به اعتقاد بسیاری از کاربران ، بهترین مارک کاندوم نازک در جهان ، برند ساگامی است. محصولات این برند ساخت کشور ژاپن است. و در سراسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است. یکی از دلایل محبوبیت برند ساگامی جنس محصول است. جنس کاندوم های ساگامی از پلی اورتان است. در صورتی که جنس سایر کاندوم ها از لاتکس طراحی می شود. گفتنی است : محصولات این برند علی رغم ضخامت بسیار کمی که دارند، از استحکام فوق العاده بالایی برخوردارند.

بهترین کاندوم تاخیری

یکی از مزیت های مهم کاندوم های تاخیری ایجاد لذت بیش تر در رابطه جنسی است. و افرادی که خواهان رابطه جنسی طولانی تری هستند. کاندوم های تاخیری را به سایر مدل های کاندوم ترجیح می دهند. بهترین مارک کاندوم تاخیری به اعتقاد بسیاری از کاربران برندهای کدکس و کاپوت هستند. که در این مقاله به بهترین کاندوم های تاخیری آن ها نیز اشاره گردید.

 

 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *