نحوه استفاده از ژل روان کننده

نحوه استفاده از ژل روان کننده

ناحیه واژینال بانوان دارای سلول های حساس است. زمانی که زن تحریک می شود، دیواره های واژن کاملا نرم می شود. و برای رابطه جنسی آماده می گردد. زمانی که ناحیه واژینال با خشکی همراه باشد. رابطه جنسی با درد همراه است. برای برطرف کردن این مشکل از ژل های روان کننده استفاده می شود. در این مقاله در مورد نحوه استفاده از ژل روان کننده اطلاعاتی ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

نحوه استفاده از ژل روان کننده

به دلایل مختلف ممکن است ناحیه واژینال بانوان با خشکی همراه شود. استفاده از ژل های روان کننده بهترین گزینه برای افزایش رطوبت ناحیه تناسلی است. نحوه استفاده از ژل روان کننده به این صورت است که ابتدا باید دست‌های خود را با آب و صابون بشویید. پس از آن یک پارچه تمیز در زیر خود بیندازید.

حدود 10 تا 15 دقیقه قبل از شروع رابطه مقداری از ژل را به دستان خود آغشته کنید. و اطراف واژن و دهانه آن قرار دهید. در زمان شروع رابطه نیز می توانید : مقداری از این محلول را روی آلت تناسلی همسر خود بمالید. و رابطه ای لذت بخش را تجربه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیش تر به لینک ژل لوبریکانت نی نی سایت مراجعه نمایید.

ژل لوبریکانت بر پایه آب

یکی از مزیت های ژل های لوبریکانت بر پایه آب ، طبیعی و سلامت محور بودن آن ها است. به طوری که عوارض جانبی به دنبال ندارند. و در کنار سایر محصولات زناشویی قابل استفاده هستند. این نوع از ژل ها با بافت و سلول های بدن کاملا سازگار هستند. و در موارد دیگر از جمله ماساژ جنسی نیز می توان از آن ها استفاده نمود. گفتنی است : این نوع از ژل ها به صورت کاملا آسان از محل مورد نظر پاک می شوند.

 

ژل روان کننده کدکس

یکی از بهترین ژل های لوبریکانت ، ژل روان کننده کدکس است. این محصول یک مرطوب کننده قوی است. که در موارد مختلف می توان از آن استفاده نمود. گفتنی است : این ژل قابل استفاده بر روی کاندوم است. و فاقد هر گونه عوارض جانبی است. ضمن این که مناسب برای ماساژ ناحیه تناسلی است.

در پاسخ به این سوال نحوه استفاده از ژل روان کننده کدکس به چه صورت است . باید گفت : هم می توان بر روی ناحیه تناسلی بانوان و هم می توان بر روی آلت تناسلی مرد از آن استفاده کرد.

همچنین ببینید ( پک زناشویی )

ژل روان کننده ایموشن

لوبریکانت یکی از بهترین ملزومات بهبود عملکرد جنسی است. ژل روان کننده ایموشن با لغزنده‌تر کردن ناحیه واژینال ، باعث مطوب کردن این ناحیه و بهبود رابطه جنسی می شود. این محصول به علت چرب بودن و لیز کردن واژن، هم برای ماساژ جنسی و هم برای رابطه جنسی قابل استفاده است.

ضمن این که PH واژن را تنظیم و از عفونت‌های باکتریایی و قارچی پیشگیری می کند. نحوه استفاده از ژل روان کننده ایموشن نیز مشابه ژل روان کننده کدکس است.

 

 

 

 

 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *