عکس کاندوم خاردار ، تاخیری ، بزرگ کننده

عکس کاندوم

راه های مختلفی برای پیشگیری از بارداری وجود دارد. که یکی از بهترین آن ها استفاده از کاندوم است. این وسیله ضمن پیشگیری از بارداری ناخواسته ، باعث جلوگیری از بیماری های مقاربتی می شود. در این مقاله عکس کاندوم از مدل های مختلف به همراه ویژگی ها و مزایای آن ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

عکس کاندوم خاردار

یکی از بهترین مدل های کاندوم برای تحریک بیشتر ناحیه تناسلی بانوان کاندوم های خاردار هستند. این نوع از کاندوم ها دارای برجستگی های نقطه ای و خارهایی در اطراف کاندوم هستند. که به عنوان محرک باعث تحریک بیش تر نقاط حساس بانوان می شوند. در زیر چند مدل از عکس کاندوم خاردار ارائه می شود.

عکس کاندوم خاردار

همچنین ببینید ( انواع کاندوم خاردار با قیمت )

عکس کاندوم تاخیری

کاندوم های تاخیری نوعی از کاندوم ها هستند. که به افزایش مدت زمان انزال کمک می کنند. این نوع از کاندوم ها حاوی ماده موثر تاخیری هستند. و ضمن افزایش میل جنسی باعث لذت طولانی تر در رابطه جنسی می شوند. در زیر به چند مدل از عکس کاندوم تاخیری اشاره می کنیم.

کاندوم نازک

در ذهن برخی از افراد کاندوم مانعی برای برقراری رابطه لذت بخش است. اما از جهتی برای پیشگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی ناچار به استفاده از کاندوم هستند. برای این افراد بهترین پیشنهاد استفاده از کاندوم نازک است. این مدل از کاندوم ها با ضخامت بسیار نازک طراحی می شوند. و ضمن این که باعث افزایش میل جنسی در افراد می شوند.

کاندوم بزرگ کننده

برای افزایش حجم آلت تناسلی در مردان روش های مختلفی وجود دارد. که یکی از ساده ترین آن ها استفاده از کاندوم بزرگ کننده است. این مدل از کاندوم ها حاوی موادی هستند. که باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی می گردد. مزیت این روش نسبت به سایر روش ها این است که هر زمان که نیاز به افزایش حجم داشته باشید از آن استفاده می کنید. و یک تغییر دائمی نیست. عکس کاندوم بزرگ کننده در زیر مشاهده می شود. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم بزرگ کننده مراجعه نمایید.

کاندوم فضایی

رسیدن به ارگاسم باعث آرامش ، کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود. در برخی از مردان ارگاسم سریع تر از بانوان اتفاق می افتد. که این امر باعث عدم رضایت بانوان در رابطه جنسی می شود. کاندوم فضایی نوعی متفاوت و جدید از انواع کاندوم به شمار می رود.که با طراحی منحصر به فرد به بازار عرضه می شود. 

خارهای موجود در کاندوم های فضایی با سایر مدل ها متفاوت است. و بیشترین تحریک را در نقاط حساس بانوان به وجود می آورد. در نتیجه ارگاسم سریع تر اتفاق می افتد. این مدل از کاندوم از محبوبیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است. و توسط دو برند معروف ایکسدریم و شادو به بازار عرضه می گردد. در زیر عکس کاندوم فضایی مشاهده می شود.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *