کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم

کاندوم خاردار از کجا تهیه نماییم

رسیدن به ارگاسم دو طرفه در حین رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است.و این امر باعث تداوم رابطه در بلندمدت می شود.یکی از بهترین ملزومات برای رسیدن به ارگاسم دو طرفه استفاده از کاندوم های خاردار است.اما سوال اینجاست که کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم ؟ بهترین روش برای خرید کاندوم استفاده از چه روشی است ؟ چگونه می توان به فروشگاه های اینترنتی اعتماد نمود؟

کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم

هر چند که تهیه ملزومات جنسی در حال حاضر کار آسانی است.اما نحوه خرید و چگونگی اطمینان کردن به فروشگاه های اینترنتی برای این که کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعداد زیادی از فروشگاه های آنلاین در حال حاضر با دامنه های مختلف وجود دارند.که هر کدام از آن ها به فروش ملزومات جنسی می پردازند.اما آیا می توان به همه آن ها اطمینان کرد.در ادامه به پاسخ این سوال می پردازیم.

چگونه به فروشگاه های اینترنتی اطمینان کنیم

خوشبختانه در حال حاضر اطمینان به خرید اینترنتی افزایش یافته است.یکی از بهترین راه ها برای اطمینان به فروشگاه های اینترنتی چک کردن نماد اعتماد آن فروشگاه است.نماد اعتماد در قسمت پایین صفحه یا همان فوتر صفحات فروشگاه های اینترنتی مشخص است.و با کلیک بر روی آن مشخصات صاحب نماد و وضعیت نماد به طور کامل مشخص است.

در صورت تخلف یک فروشگاه اینترنتی به راحتی می توان با استفاده از نماد اعتماد تخلف را ثبت نمود.و در اختیار مرکز فناوری اطلاعات قرار داد. بنابراین در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم می توان به تمامی فروشگاه های آنلاین دارای نماد اعتماد ، اطمینان نمود.

کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود و برای چه افرادی مناسب است

کاندوم های خاردار تحریک بیشتری را برای شریک جنسی به وجود می آورند.استفاده از این کاندوم ها برای افراد مسن‌تر و میانسال انتخاب مناسبی است.همچنین خانم‌هایی که زایمان‌های بسیاری داشتند نیز می‌توانند با این نوع کاندوم لذت بیشتری از رابطه خود ببرند.

باید دانست : کاندوم های خاردار ضمن تحریک بیشتر روند رسیدن به ارگاسم را در بانوان سریع تر می کنند.این مدل از کاندوم ها دارای انواع مختلفی هستند.که در آن ها نوع خار ، تعداد خار و ضخامت خار آن ها متفاوت است. شما می توانید : با مراجعه به لینک پک زناشویی با انواع پکیج های زناشویی و قیمت آن بیشتر آشنا شوید.

کاندوم‌های خاردار درشت

این مدل کاندوم خاردار دارای تنوع بسیار زیادی است و یکی از پرفروش‌ترین‌ها در بازار محصولات بهداشتی در جهان و ایران به شمار می‌رود. اغلب خارهای روی این نوع کاندوم سه برابر بزرگ‌تر از مدل‌های معمولی است و به همین خاطر لذت مضاعفی به شریک جنسی منتقل می‌کند. البته برای واژن‌های حساس نباید از آن استفاده شود.

معروف ترین آن کاندوم‌های خاردار سیلیکونی هستند که به نام ژله‌ای هم شناخته می‌شوند استفاده از آن حس اعتماد به نفس به مردان می‌دهد، باعث برجستگی بیشتر آلت مردان شده و اصطکاک بیشتری با دیواره واژن داشته به همین خاطر حس لذت بیشتری را منتقل می‌کند. نوع ژله‌ای قابل شستشو و استفاده مجدد است اما روش مناسبی برای جلوگیری از حاملگی ناخواسته به شمار نمی‌رود.گفتنی است : در پاسخ به سوال این که کاندوم خاردار از کجا تهیه کنیم باید گفت : تمامی فروشگاه های دارای مجوز و نماد اعتماد قابل اطمینان هستند. 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *