تاثیر کاندوم بزرگ کننده

تاثیر کاندوم بزرگ کننده

اندازه استاندارد الت تناسلی در رابطه جنسی تاثیر گذار است. و برخی از مردان که دارای آلت تناسلی کوچکی هستند. در برقراری رابطه با شریک جنسی با مشکل مواجه می شوند. تاثیر کاندوم بزرگ کننده با توجه به نوع کاندوم بزرگ کننده متفاوت است. برخی از کاندوم ها برای افزایش و حفظ نعوظ طراحی می شوند. و کمتر باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شوند. در ادامه این مقاله با مدل ها ، مزایا و تاثیر این مدل از کاندوم ها بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

تاثیر کاندوم بزرگ کننده

برخی از مردان از حجم ، سایز و قطر آلت تناسلی خود ناراضی هستند. و همواره به دنبال راهی هستند. تا از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرند. تاثیر کاندوم بزرگ کننده نسبت به نوع کاندوم متفاوت است. برای مثال کاندوم های خاردار ژله ای باعث افزایش ابعاد و حجم آلت تناسلی می شوند.

اما به بهبود نعوظ کمک نمی کنند. اما ابعاد و حجم آلت تناسلی را به حدی افزایش می دهند. که لذت جنسی چند برابر بیشتر می شود. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم بزرگ کننده مراجعه نمایید.

تاثیر روحی و روانی کاندوم بزرگ کننده

همانطور که می دانید : تاثیر کاندوم های بزرگ کننده بر روی آلت تناسلی به افزایش حجم و ابعاد آلت تناسلی کمک می کند. اما مهم تر از تاثیر فیزیکی این مدل از کاندوم ها ، تاثیر روحی و روانی آن ها است.

با استفاده از این مدل کاندوم ها اعتماد به نفس مرد در طول رابطه افزایش پیدا می کند. و حس قدرت بیشتری پیدا می کند. در واقع این احساس برای طرفین رابطه به وجود می آید. زن نیز چون بیشتر تحریک می شود. رابطه لذت بخش تری را تجربه می کند. 

تاثیر کاندوم سفت کننده

برخی از مردان با مشکل نعوظ مواجه هستند. و آلت تناسلی آنان به طور کامل سفت نمی شود. با استفاده از کاندوم سفت کننده تحریک پوست آلت تناسلی برای تشدید جریان خون افزایش پیدا می کند. و این فرایند باعث می شود آلت تناسلی سفت تر و بزرگ تر گردد.

افراد زیادی در جهان از کاندوم های سفت کننده و افزایش نعوظ بهره می گیرند و لذت و شادابی رابطه جنسی به کمک این محصولات حفظ می شود. کاندوم سفت کننده جینسینگ و کاندوم سفت کننده استندآپ دو مدل از بهترین کاندوم های سفت کننده محسوب می شوند. و تاثیر کاندوم بزرگ کننده نیز در آن ها مشهود است.

 

مزایای کاندوم های بزرگ کننده

  • افزایش دهنده حجم آلت تناسلی
  • کمک به طول آلت تناسلی
  • کمک به بهبود نعوظ در مردان
  • تحریک بیشتر ناحیه تناسلی بانوان
  • تسریع در زمان ارگاسم بانوان

تاثیر کاندوم بزرگ کننده علاوه بر این که باعث پیشگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی می شود. به حجم دهندگی موقت آلت تناسلی نیز کمک می کند. این مدل از کاندوم ها تاثیر زیادی بر افزایش اعتماد به نفس مردان در رابطه دارند. ضمن این که باعث کاهش مدت زمان ارگاسم در بانوان می شوند. 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *