علامت کاندوم تاخیری

علامت کاندوم تاخیری

همانطور که می دانید: استفاده از کاندوم جزء بهترین روش های پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی است. بر روی بسته های علائم و نشانه هایی وجود دارد. که اطلاعاتی را به مشتری انتقال می دهد. بر روی کاندوم های تاخیری ،  علامت کاندوم تاخیری مشاهده می شود. و با آن علامت شما می توانید : شناسایی کنید که این مدل از کاندوم از نوع تاخیری است. 

علامت کاندوم تاخیری

یکی از موارد مهم در خرید انواع مدل های کاندوم ، توجه به علائم و نشانه هایی است. که بر روی بسته کاندوم ثبت می شود. علامت کاندوم تاخیری با واژه DELAY شناخته می شود. و تمامی بسته های کاندومی که این واژه بر روی بسته آن ها نوشته شده است.

جزء کاندوم های تاخیری محسوب می شوند. گفتنی است : علاوه بر این علامت ، نشانه های دیگری نیز بر روی کاندوم وجود دارد. که هر کدام از آن نشانه ها دارای اهمیت هستند.

سایر علائم روی کاندوم

حال که با علامت کاندوم تاخیری آشنا شدیم. بهتر است با سایر علائم نیز آشنا شویم. در قسمت بالای بسته بندی کاندوم نام برند قید می شود. و در قسمت وسط بسته بندی نام کاندوم قید می گردد. پس از نام کاندوم نوع کاندوم در زیر نام کاندوم قرار می گیرد. برای مثال در کاندوم های تاخیری واژه های MAX DELAY ، ULTRA DELAY ، DOUBLE DELAY و… را مشاهده می کنید. که هر کدام از آن ها نوعی از کاندوم های تاخیری محسوب می شوند.

علاوه بر این موارد در قسمت پایین کاندوم سمت چپ تعداد کاندوم مشخص می گردد. ضمن این که در قسمت زیرین کاندوم با تاریخ انقضای کاندوم آشنا می شویم. پیشنهاد می شود : به لینک کاندوم تاخیری کاپوت مدل 45minutes مراجعه نمایید.

علائم تجاری بر روی کاندوم

برخی دیگر از علائمی که بر روی بسته های کاندوم قید می شود. علائم تجاری هستند. یکی از این علائم نشان CE است. این علامت نشان می دهد که این محصول طبق استانداردهای بهداشتی ، اروپا طراحی می شود. یکی دیگر از این علائم ، علامت FDA است. که ربوط به سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکاست که از تایید این کشور برای مواد غذایی، بهداشتی و دارویی خارجی در این کشور خبر می‌دهد.

از دیگر علائم می توان به علامت ISO اشراه نمود. که از طرف سازمان بین‌المللی استانداردسازی به محصولات مختلف  داده می شود. بهتر است ضمن این که با علامت کاندوم تاخیری آشنا می شویم. اطلاعاتی راجع به موارد بالا نیز داشته باشیم. گفتنی است : یکی از بهترین کاندوم های تاخیری کاندوم کاپوت نان استاپ است. 

تاریخ انقضای کاندوم

یکی از مهم ترین موارد در خرید کاندوم توجه به تاریخ انقضای محصول است. این مورد اولین چیزی است که در هنگام خرید باید به آن توجه نماییم. تاریخ انقضا در قسمت زیرین کاندوم قید می شود. به طور معمول تاریخ انقضای اکثر مدل های کاندوم 5 ساله است. و تاریخ نیز براساس میلادی قید می شود.

خوشبختانه تاریخ مصرف هم روی بسته‌بندی اصلی و هم روی بسته‌بندی هر کدام از کاندوم‌ها وجود دارد. این تاریخ به صورت دو عدد نوشته می‌شود که یکی سال انقضا و دیگری ماه انقضا را نشان می‌دهند. 

 

 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *