کاندوم افزایش حجم

کاندوم افزایش حجم

برخی از مردان از آلت تناسلی کوچکی برخوردار هستند. و در برقراری رابطه با شریک جنسی خود با مواجه می شوند. این حالت استرس و اضطراب فراوانی را برای مرد به وجود می آورد. برای حل این این مشکل استفاده از انواع کاندوم افزایش حجم پیشنهاد می شود. این نوع از کاندوم ها باعث افزایش سایز و حجم آلت تناسلی می شوند. و برخی از مدل های آن به بهبود نعوظ در مردان نیز کمک می کنند. در ادامه این مقاله با مدل ها ، ویژگی ها و مزایای این مدل از کاندوم ها بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

کاندوم افزایش حجم

احساس رضایت از رابطه جنسی برای طرفین رابطه بسیار مهم است. یکی از مواردی که به بهبود رابطه کمک می کند. سایز و حجم نرمال آلت تناسلی در مردان است. با توجه به این که برخی از مردان دارای آلت تناسلی کوچکی هستند.

به هنگام رابطه اعتماد به نفس لازم را ندارند. و شریک جنسی نیز از رابطه با این فرد راضی نیست. در این گونه موارد استفاده از  کاندوم افزایش حجم توصیح می شود. این مدل از کاندوم ها دارای انواع مختلفی هستند. و به لحاظ جنس ، ابعاد ، ویژگی ها و مزایا با هم تفاوت هایی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم بزرگ کننده مراجعه نمایید.

تاثیر کاندوم افزایش سایز

استفاده از کاندوم افزایش حجم برای حل کردن مشکل سایز کوچک آلت تناسلی ، پیشنهادی منطقی است. این مدل از کاندوم ها به طور موقت باعث افزایش حجم و سایز آلت تناسلی در مردان می شوند.

باید به این نکته توجه نمود : تاثیر روحی و روانی این محصولات ، از تاثیر فیزیکی آن ها بیش تر است. گفتنی است : در رابطه جنسی مهم این است که طرفین رابطه از هم رضایت داشته باشند. ضمن این که حالت ارگاسم برای آنان به صورت همزمان اتفاق بیفتد.

برخی از کاندوم های افزایش حجم

گفتنی است : ساختار کاندوم های ژله ای با دیگر کاندوم های بزرگ کننده متفاوت است. این مدل از کاندوم از جنس سیلیکون طراحی می شود. و به لحاظ ضخامت و خار های برجسته ، با کاندوم های لاتکس متفاوت است.

قیمت این مدل از کاندوم نیز بیشتر از کاندوم های معمولی است. و این مدل از کاندوم ، بیشترین حجم را برای آلت تناسلی ایجاد می کند. ضمن این که این نوع از کاندوم قابل شستشو و چند بار مصرف است. و می توان بین 8 تا 12 بار از آن استفاده نمود.

کاندوم سفت کننده

آلت تناسلی در مردان توسط تحرکات ذهنی از حالت اولیه تغییر می کند. و حجم و ابعاد آن بزرگ تر می شود. با بالا رفتن تپش قلب ، خون در بافت اسفنجی آلت جریان می یابد و با گرم شدن سبب برانگیخته شدن و سفت شدن آلت می شود. برای برخی از مردان این اتفاق به طور کامل رخ نمی دهد.

استفاده از کاندوم سفت کننده به این افراد توصیه می شود. این مدل از کاندومبا تحریک بیش تر پوست آلت تناسلی ، سبب تشدید جریان خود خون در آلت می شود. و باعث می شود. آلت تناسلی سفت تر و بزرگ تر شود. 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *