کاندوم افزایش سایز

کاندوم افزایش سایز

به طور طبیعی برخی از مردان قطر و حجم آلت تناسلی آن ها کوچک است. و به همین دلیل در هنگام رابطه ، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. و رابطه ای لذت بخش را تجربه نمی کنند. بهره گیری از انواع کاندوم افزایش سایز باعث می شود. آلت تناسلی تحریک و جریان خون در آن تشدید شود. و در نتیجه آلت تناسلی بزرگ تر و سفت شود. در ادامه با ویژگی ها ، مزایا و مشخصات این مدل از کاندوم ها بیشتر آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

کاندوم افزایش سایز

حدود یک سوم مردان از طول و حجم آلت تناسلی خود رضایت ندارند. و این موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها در رابطه می شود. بهره گیری از انواع کاندوم افزایش سایز ضمن این که باعث افزایش سایز و قطر آلت تناسلی می گردد. باعث پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته نیز می شود. و به بهبود رابطه کمک می کند.

کاندوم افزایش سایز

همچنین ببینید ( کاندوم بزرگ کننده )

انواع کاندوم افزایش سایز

افزایش سایز و قطر آلت تناسلی برای برخی از مردان بسیار مهم است. در زیر به برخی از انواع مدل های کاندوم افزایش حجم و سایز می پردازیم.

کاندوم خاردار ژله ای

متداول ترین نوع کاندوم برای افزایش سایز آلت تناسلی در مردان استفاده از کاندوم خاردار ژله ای است. این مدل از کاندوم ها بسیار ضخیم تر از کاندوم های معمولی لاتکس هستند. و جنس آن ها نیز از سیلیکون است. به همین دلیل باعث افزایش سایز و قطر آلت تناسلی در مردان می شود. این مدل از کاندوم ها خاصیت ارتجاعی دارند. و این موضوع باعث می شود هرگز در واژن جانمانند. ضمن این که با داشتن خارها و برجستگی های درشت باعث تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان می شوند. 

کاندوم افزایش سایز لارگو

یکی از انواع متداول کاندوم که باعث تشدید جریان خون در آلت تناسلی و تپش قلب شدیدتر می شود. کاندوم افزایش سایز لارگو است. این مدل از کاندوم آلت تناسلی را تحریک می کند و سبب سفت و بزرگ شدن آلت تناسلی در مردان می شود. 

کاندوم بزرگ کننده ردکاکتوس

داشتن آلت تناسلی کوچک باعث تحریک کمتر نقاط حساس بانوان می شود. در نتیجه لذت جنسی کاهش پیدا می کند. برای افزایش سایز آلت تناسلی یکی از بهترین پیشنهادات استفاده از کاندوم بزرگ کننده تاخیری کدکس مدل Red Cactus است.

این محصول حاوی ماده موثر تاخیری بوده و علاوه بر خاصیت بزرگ کنندگی آلت تناسلی، باعث تاخیر در انزال و لذت بیشتر در رابطه جنسی می شود. به همین دلیل کاندوم ردکاکتوس جزء پرطرفدارترین کاندوم ها در بین کاربران است.این کاندوم مناسب زوج هایی است که دوست دارند، اندام جنسی همسر خود را بزرگ تر از گذشته احساس کنند.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *