عوارض کاندوم حجم دهنده

عوارض کاندوم حجم دهنده

در حالت کلی آلت تناسلی دارای پوستی نرم و لطیف است. و کلاهک آن نیز دارای یک برجستگی است. که به تحریک نقاط حساس بانوان کمک می کند. کاندوم های لاتکس حجم دهنده و بزرگ کننده نیز ، عوارض جانبی ندارند. عوارض کاندوم حجم دهنده بیشتر در مورد کاندوم خاردار ژله ای است. که در این مقاله به تفسیر بیش تر این موضوع می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

عوارض کاندوم حجم دهنده

بافت آلت تناسلی زنان بسیار نازک و در عین حال حساس است. و ساختار آلت تناسلی طوری است. که به طور طبیعی باعث تحریک ناحیه تناسلی می شود. طراحی کاندوم های لاتکس حجم دهنده طوری است. که آن ها نیز عوارض خاصی را برای ناحیه واژن زن ندارند.

در واقع این مدل از کاندوم ها ، به مقدار خیلی کمی باعث افزایش حجم آلت تناسلی می شوند. و از این روز عوارض کاندوم حجم دهنده لاتکس بسیار محدود است. 

عوارض کاندوم حجم دهنده ژله ای

همانطور که می دانید : کاندوم های خاردار ژله ای دارای خارهای درشت در اطراف کاندوم هستند. و ضخامت کاندوم نیز بسیار بیشتر از کاندوم های حجم دهنده معمولی است. و به همین دلیل باعث افزایش حجم آلت تناسلی در مردان می شوند. زوج هایی که از این مدل از کاندوم ها استفاده می کنند. به دنبال تحریک بیشتر در رابطه جنسی هستند.

اما غافل از این که استفاده مداوم از این مدل از کاندوم ها ، حساسیت دیواره واژن را کاهش می دهد. و در بلندمدت لذت جنسی کاهش پیدا می کند. پیشنهاد می شود : به لینک کاندوم بزرگ کننده نیز مراجعه نمایید.

کاندوم خاردار ژله ای به چه کسانی توصیه می شود

استفاده از کاندوم های خاردار ژله ای برای زوج هایی که چند سال از طول رابطه آن ها می گذرد توصیه می شود. ضمن این که برای بانوانی که تجربه بارداری را داشته اند می توان این مدل کاندوم را توصیه نمود. در این که کاندوم های خاردار ژله ای تحریک بیشتری را برای ناحیه واژینال بانوان به وجود می آورد. و لذتی مضاعف را برای آنان فراهم می کند. شکی نیست. اما در بلندمدت و با استفاده مداوم از این کاندوم ها ، حساسیت دیواره واژن به مرور زمان کاهش پیدا می کند. و باعث تخریب در بافت های آن می شود. 

بنابراین اگرچه استفاده از کاندوم خار درشت در ابتدا می‌تواند بسیار محرک و لذت بخش باشد، اما به مرور زمان رسیدن به ارگاسم را سخت می کند. توصیه می شود به طور مداوم از این مدل کاندوم ها استفاده نگردد. چرا که عوارض کاندوم حجم دهنده ژله ای در بلندمدت خود را نشان می دهد.

( همچنین ببینید : کاندوم خاردار ژله ای )

عوارض روحی و روانی حجم دهنده ها

همانطور که گفته شد : استفاده مداوم از کاندوم های ژله ای باعث کاهش حساسیت ناحیه واژینال در بانوان می شود. و به مرور زمان تحریک پذیری آنان کاهش پیدا می کند. این موضوع از یک طرف باعث کاهش اعتماد به نفس مردان می‌شود و از طرف دیگر زنان را نسبت به رابطه جنسی دلسرد می‌کند. و در بلندمدت باعث افسردگی می شود.

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *