کاندوم خاردار به انگلیسی

کاندوم خاردار به انگلیسی

یکی از محبوب ترین مدل های کاندوم ، کاندوم خاردار است. این مدل از کاندوم نسبت به نوع آن از جنس لاتکس و سیلیکون طراحی می شود. یکی از سوالات متداول کاربران این است که معنی کاندوم خاردار به انگلیسی چیست ، این محصول چه کاربردی دارد. برای چه افرادی مناسب است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار به انگلیسی

در کاندوم های خاردار برجستگی هایی منظم و به شکل خار در اطراف کاندوم مشاهده می شود. که باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شود. اما در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار به انگلیسی چیست. باید بگوییم . این مدل از کاندوم با نام Barbed condom شناخته می شود. و در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است. 

سایر معانی کاندوم خاردار به انگلیسی

کاندوم همانند یک روکش نازک ، بر روی آلت تناسلی مرد قرار می گیرد. و از ورود مایع منی به واژن پیشگیری می کند. در زبان لاتین علاوه بر واژه Barbed condom کاندوم خاردار به انگلیسی را می توان به مفاهیم زیر نیز معنی نمود.

  • Thorny condom
  • prickly condom
  • Spinous condom

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک کاندوم خاردار چیست مراجعه نمایید.

کاربرد کاندوم خاردار

به دلایل مختلف در بسیاری از زوجین تجربه ارگاسم همزمان رخ نمی دهد. و به طور معمول ارگاسم در آقایان سریع تر اتفاق می افتد. در بسیاری از این موارد علت آن باز شدن دیواره های واژن است. که پس از چند سال از طول رابطه به طور طبیعی این اتفاق می افتد.

کاندوم های خاردار با داشتن برجستگی هایی منظم و نقطه ای در اطراف کاندوم ، باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شوند. و باعث می شوند که روند ارگاسم در آن ها سریع تر اتفاق بیفتد. این مدل از کاندوم ها اصطکاک بیشتری را در ناحیه تناسلی بانوان ایجاد می کنند. بهتر است بانوانی که چند سال از سول رابطه آن ها می گذرد. از این مدل کاندوم ها استفاده نمایند.

( همچنین ببینید : کاندوم خاردار ژله ای )

تاثیر کاندوم خاردار

یکی از سوالات متداول کاربران در استفاده از انواع مدل های کاندوم خاردار این است که این مدل از کاندوم ها تا چه میزان تاثیر گذار هستند. گفتنی است : کاندوم های خاردار علاوه بر این که باعث پیشگیری از بارداری ناخواسته می شوند. و از بیماری های مقاربتی جلوگیری می کنند. به عنوان یک محرک برای افزایش میل و لذت جنسی گزینه ای مناسب به شمار می روند. مخصوصا این مدل از کاندوم ها باعث تحریک بیشتر نقطه جی اسپات بانوان می شوند. و لذت جنسی را در آنان افزایش می دهند.

گفتنی است : در پاسخ به این سوال که معنی کاندوم خاردار به انگلیسی چیست باید گفت این مدل از کاندوم علاوه بر Barbed condom با نام های picked ، hispid و setaceous و… نیز شناسایی می شود.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *