کاندوم فضایی و آشنایی با آن

کاندوم فضایی و خرید آنلاین

مقدمه

نیاز جنسی یکی از نیازهای اولیه انسان است که باید به شیوه‌ی درست برطرف شود. برقراری رابطه‌های جنسی غلط و خطرناک می‌توانند تهدید بزرگی برای سلامتی باشد. به همین دلیل متخصصین سکستراپی، استفاده از وسایل مراقبتی در هنگام رابطه جنسی را ضروری می‌دانند. کاندوم به عنوان یکی از مهمترین عوامل جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی، باید در بسیاری از روابط جنسی مورد استفاده قرار بگیرد. کاندوم فضایی از مدل‌های جدید کاندوم است که می‌توان از آن استفاده کرد و به دلیل جذابیت‌هایی که دارد، طرفداران خاص خود را هم پیدا کرده است.

انواع کاندوم فضایی

ممکن است شما شناخت کافی نسبت به این مدل از کاندوم نداشته باشید. در این مطلب با مزایا و نحوه صحیح استفاده از کاندوم فضایی به طور کامل آشنا خواهید شد. اگر امکان خرید کاندوم از داروخانه را ندارید، یا اگر آن را در داروخانه ها نمی یابید؛ به شما آموزش می‌دهیم که چگونه این وسیله بهداشتی را به صورت آنلاین خریداری کنید. البته در فروشگاه اینترنتی کاندوم باز محصولاتی وجود دارد که در هیچ داروخانه‌ای برای فروش موجود نیست.

کاندوم فضایی چیست؟

کاندوم فضایی از نظر عملکرد مثل کاندوم‌های معمولی است و فقط در ظاهر ممکن است اندکی تفاوت داشته باشد. طراحی فانتزی و وجود خارهای بزرگ بر روی کاندوم باعث شده که نام فضایی روی آن گذاشته شود. استفاده از کاندوم فضایی در رابطه جنسی مزایا و معایب خاص خودش را به همراه دارد. کاندوم فضایی در انواع مختلفی تولید می‌شود که با دقت روی ظاهر آن‌ها به سادگی قابل تشخیص هستند. به طور کلی کاندوم‌های فضایی عبارتند از:

  • کاندوم فضایی چرخشی
  • کاندوم فضایی دکمه‌ای یا دکمه دار
  • کاندوم‌های فضایی طرح اره ماهی
  • کاندوم‌های طوقی
  • کاندوم‌های فضایی شمشیری

کاندوم فضایی خار درشت

کاندوم‌های فضایی چرخشی

همانطور که می‌دانید در کاندوم‌های فضایی از خارهای بسیار بلندی استفاده می‌شود. نحوه قرارگیری خار بر روی کاندوم که به شما در تشخیص نوع آن کمک می‌کند. در کاندوم‌های فضایی چرخشی معمولا خارها به صورت دورانی روی کاندوم قرار می‌گیرند.

وجود خارهای بلند و حالت دورانی آن‌ها باعث می‌شود تا بانوان هنگام رابطه جنسی لذت بیشتری ببرند. به همین دلیل استفاده از کاندوم چرخشی حتی برای یک بار هم شده در رابطه جنسی زوجین توصیه می‌شود. با استفاده از این مدل کاندوم در طول رابطه جنسی، نقاط حساس دستگاه تناسلی بانوان (نقطه جی) به خوبی تحریک شده و کمک می‌کند که بانوان به سادگی به ارگاسم برسند. استفاده از این مدل کاندوم باعث می‌شود که اعتماد به نفس آقایان نیز در طول رابطه جنسی افزایش پیدا کند.

کاندوم‌های فضایی دکمه‌ای

کاندوم‌های فضایی دکمه دار از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به کاندوم‌های خاردار دارند. به همین دلیل برخی از مصرف کنندگان این مدل از کاندوم ممکن است در هنگام استفاده تفاومت میان آن دو را متوجه نشوند. اما در کاندوم فضایی یک تفاوت ظاهری آشکار وجود دارد که می‌توان به سادگی تشخیص داد. در کاندوم‌های فضایی خارها بسیار برجسته‌تر هستند و در سراسر کاندوم وجود دارند.

کاندوم فضایی دکمه دار

در برخی از کاندوم‌های دکمه دار یک حلقه خار بلند و رنگی وجود دارد که معمولا در بالای کاندوم قرار می‌گیرد. توجه به این قسمت تشخیص کاندوم خاردار و فضایی را از هم ساده‌تر می‌کنند. استفاده از این مدل کاندوم می‌تواند تجربه جدیدی در رابطه جنسی افراد ایجاد کند. استفاده از کاندوم‌های فضایی دکمه دار برای بانوان بسیار لذت‌بخش است؛ زیرا نقطه جی دستگاه تناسلی آن‌ها را به خوبی تحریک می‌کند.

کاندوم‌های فضایی طرح اره ماهی

شباهت خارهای این مدل از کاندوم فضایی به اره ماهی باعث شده است که نام اره ماهی روی آن قرار بگیرد. در این مدل خارهای بسیار زیادی روی کاندوم قرار گرفته است. به طور معمول سه تا چهار حلقه خار موازی در کاندوم اره ماهی وجود دارد. در قسمت‌هایی از کاندوم چند شاخک بسیار کوچک نیز روی کاندوم نصب شده تا میزان لذت را در رابطه جنسی بیشتر کند.

استفاده از کاندوم اره ماهی می‌تواند به زوجین برای برقراری یک رابطه جنسی موفق کمک کند. وجود خارهای لاتکس نرم و بلند در این کاندوم یک نکته بسیار قابل توجه است. وجود چنین خارهایی در یک کاندوم به ایجاد یک تجربه جنسی بی‌نظیر برای خانم‌ها کمک می‌کند. از آنجایی که خارها در قسمت‌های مختلف کاندوم نصب شده‌اند، تقریبا تمامی نواحی دستگاه تناسلی بانوان را تحریک می‌کند. با خرید و استفاده از این کاندوم، یک رابطه جنسی بسیار لذت بخش را به شریک جنسی خود هدیه می‌دهید.

کاندوم فضایی طوقی

کاندوم‌های فضایی طرح طوقی

تشخیص کاندوم فضایی طرح طوقی به سادگی انجام می‌شود. در این مدل از یک مدل خاص برای چینش خارها روی کاندوم استفاده می‌شود. اولین فاکتور ظاهری کاندوم طوقی وجود شاخک‌های کوچکی در نوک کاندوم است. در نوک این مدل از کاندوم از شاخک‌های دوتایی و سه تایی استفاده می‌شود که لذت رابطه جنسی را برای بانوان بیشتر می‌کند.

در قسمت‌های دیگر کاندوم طوقی از حلقه‌های خار استفاده شده است. در این مدل از کاندوم تفاوت‌های در طراحی خارها وجود دارد. خارها در کاندوم طوقی معمولا کوتاه‌تر از مدل‌های دیگر کاندوم فضایی هستند و همچنین قطر بیشتری نیز دارند. وجود این خارهای ممکن است برای برخی از بانوان لذت بخش باشد. به همین دلیل بهتر است برای یک بار هم که شده از این کاندوم در رابطی جنسی خود استفاده کنید.

کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم فضایی شمشیری ظاهری نسبتا ساده‌تر در مقایسه با سایر کاندوم‌های فضایی دارد. در این مدل از چند حلقه خار و زائده‌های مختلف در راس کاندوم استفاده شده است. کاندوم‌های فضایی شمشیری محبوبیت ویژه‌ای در بین بانوان دارند.

وجود خارهای بلند لاتکسی در سر کاندوم باعث می‌شود کولیتوریس در دستگاه تناسلی بانوان به خوبی تحریک شده و تعداد ارگاسم آن‌ها در طول رابطه جنسی افزایش پیدا شود. استفاده از کاندوم شمشیری به تمام زوجین توصیه می‌شود تا بتوانند گرما را به رابطه زناشویی خود بازگردانند.

مزایای استفاده از کاندوم فضایی در رابطه جنسی

اولین نکته این است که بهتر است در اغلب اوقات از کاندوم در رابطه جنسی استفاده شود. حال که این وسیله مقاربتی یکی از ملزومات روابط جنسی است، چرا از یک محصول فانتزی و جدید برای برقراری رابطه استفاده نکنیم؟ با استفاده از کاندوم‌های فضایی جنسی می‌توانید یک تجربه کاملا جدید در رابطه جنسی خود داشته باشید. استفاده از کاندوم باعث می‌شود که هر دو طرف کاملا از برقراری رابطه جنسی لذت ببرند.

خارهایی که در کاندوم‌های فضایی وجود دارد، بسیار بلندتر از کاندوم‌های خاردار معمولی است. به همین دلیل کاندوم‌های فضایی در تحریک و ارگاسم بانوان موفق‌تر هستند. متاسفانه برخی از بانوان از کیفیت رابطه جنسی با همسر خود راضی نیستند. چنین اتفاقی باعث کاهش اعتماد به نفس در آقایان شده و صدمات جدی به رابطه زناشویی آن‌ها وارد می‌کند.

استفاده از کاندوم فضایی

با استفاده از کاندوم فضایی در رابطه جنسی می‌توانید تمامی این مشکلات را حل کنید. قطعا استفاده از کاندوم فضایی یک راه حل مناسب برای بازگرداندن لذت به رابطه جنسی زوجین است.

مزایای خرید از سایت کاندوم باز

بسیاری از افراد ممکن است که در خرید کاندوم از داروخانه مشکلاتی داشته باشند. دلایلی مثل خجالت کشیدن که بیشتر مواقع جلوی افراد به ویژه بانوان را برای خرید کاندوم می‌گیرد. به همین دلیل بسیاری از افراد به رابطه جنسی بدون استفاده از کاندوم تن خواهند داد. با انجام این کار سلامتی فرد در حین برقراری رابطه جنسی به شدت تهدید می‌شود. بیماری‌های مقاربتی مثل ایدز و زیگیل تناسلی به راحتی و تنها با یک بار رابطه جنسی محافظت نشده، منتقل می‌شوند.

اگر جزو این دسته از افراد هستید می‌توانید از سایت کاندوم باز کمک بگیرید و دیگر نگرانی بابت مراجعه حضوری به داروخانه نداشته باشید. همچین انواع کاندوم فضایی در فروشگاه آنلاین کاندوم باز به فروش می‌رسد و می‌توانید به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ارسال با بسته‌بندی محرمانه

با خرید کاندوم از سایت کاندوم باز، مرسوله به شکل کاملا محرمانه به دستتان خواهد رسید. بر روی تمامی بسته‌های ارسالی کاندوم باز هیچ اثری از اسم سایت یا محتویات بسته وجود ندارد. پس با خیالی آسوده و بدون هیچ مشکلی می‌توانید کاندوم‌های فضایی مورد نظر خودتان را خریداری کنید. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا حتی در محل کار خود هم بتوانند محصولات مراقبت جنسی را خریداری کنند.

پشتیبانی 24 ساعته کاندوم باز

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز داشته باشید می‌توانید از تیم پشتیبانی کاندوم باز کمک بگیرید. کارشناسان فنی در هر لحظه همراه کاربران سایت خواهند بود تا در صورت وجود مشکل به سرعت برای برطرف مشکلات اقدام کنند.

خرید کاندوم با بهترین قیمت بازار

کاربران عزیز سایت کاندوم باز به بهترین محصولات زناشویی بازار با کمترین قیمت ممکن دسترسی دارند. به همین دلیل خرید از سایت کاندوم باز بسیار مقرون به صرفه‌تر از داروخانه‌ها است. همچنین هیچ محصول غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته در کاندوم باز به فروش نمی‌رسد.

سخن پایانی

استفاده از کاندوم فضایی می‌تواند تنوع و هیجان را به رابطه جنسی افراد اضافه کند. اگر احساس می‌کنید که رابطه جنسی شما گرمای سابق را ندارد، می‌توانید از کاندوم‌های فضایی کمک بگیرید و همچنین اگر قصد دارید آن را بهتر از قبل کنید، سایت کاندوم باز دسترسی به این مدل از کاندوم‌ها را ساده‌تر کرده است. تنها با چند کلیک می‌توانید محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *