کاندوم خاردار حلقوی چیست

کاندوم خاردار حلقوی چیست

امروزه کاندوم ها ضمن این که مانع از بارداری ناخواسته می شوند و از بیماری های مقاربتی پیشگیری می کنند. گزینه ای مناسب برای لذت بیشتر در رابطه نیز شناخته می شوند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار حلقوی چیست باید بگویم این مدل از کاندوم نوعی از کاندوم خاردار است که دارای شیارها و برجستگی هایی به صورت مارپیچ و حلقوی است. و برای تحریک ناحیه تناسلی بانوان گزینه ای مناسب است. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این مدل از کاندم ها ارائه می گردد. با ما همراه باشید.

کاندوم خاردار حلقوی چیست

هر کدام از نمونه ها و مدل های کاندوم برای برطرف کردن نوعی از نیازهای جنسی طراحی می شوند. اما کاندوم خاردار حلقوی چیست ؟

این مدل از کاندوم با داشتن برجستگی ها و شیارهایی مارپیچ در اطراف کاندوم ، گزینه ای مناسب برای تحریک ناحیه تناسلی در بانوان است. این تحریک به گونه ای است که برای شریک جنسی تجربه ای لذت بخش و فوق العاده است.

مزایای کاندوم خاردار حلقوی

  • تحریک بیشتر ناحیه تناسلی بانوان
  • گزینه ای مناسب برای لذت بیشتر در رابطه جنسی
  • گزینه ای مناسب برای تسریع در روند ارگاسم بانوان
  • ایجاد تجربه ای لذت بخش برای شریک جنسی

به مرور زمان در برخی از زوجین رابطه جنسی با یکنواختی و سردی همراه است. یکی از گزینه هایی که برای تنوع در رابطه جنسی به کار می رود استفاده از کاندوم های خاردار حلقوی است. این مدل از کاندوم ها با برندهای مختلف در بازار موجود هستند. و گزینه ای مناسب برای لذت بیشتر در رابطه جنسی محسوب می شوند.

قیمت کاندوم خاردار حلقوی

با توجه به داشتن مدل های مختلفی از کاندوم حلقوی قیمت این مدل از کاندوم ها براساس برند کاندوم ، ضخامت خار و برجستگی ها و مدل کاندوم متفاوت است. برای مثال کاندوم خاردار کدکس ماتادور جزء کاندوم های حلقوی ساده است. و از قیمتی مناسب برخوردار است.

در صورتی که کاندوم های فضایی هم جزء کاندوم های حلقوی محسوب می شوند. که از قیمت بالاتر نسبت به کاندوم ماتادور برخوردار هستند. در پاسخ به این سوال که کاندوم خاردار حلقوی چیست باید گفت : این مدل از کاندوم نمونه ای متفاوت از سایر مدل های کاندوم است. و تحریک بیشتری را در ناحیه تناسلی بانوان ایجاد می کند. 

تاثیر کاندوم های خاردار در لذت جنسی

کاندوم های خاردار هم برای تحریک بیشتر دستگاه تناسلی زنانه و لذت بیشتر از سکس مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کل آقایانی احساس کوچیکی آلت و ارضا نکردن شریک جنسی خود به طور کافی می کنند می توانند از این نوع استفاده کنند.

غافل از اینکه فقط ۳۰% زنان از طریق مجرای رحم تحریک میشن و بقیه از ناحیه کلیتوریس یا چوچوله است.پس همچنین در نظر داشته باشید که این نوع کاندوم فقط برای لذت بیشتر و تغییر در تکراری بودن رابطه جنسی میباشد. این نوع کاندوم بانوان را به نهایت ارگاسم می رساند که علاوه بر زن، مرد نیز از رابطه جنسی راضی است و نهایت لذت را می برد. شما می توانید : با مراجعه به لینک پک زناشویی با انواع پکیج های زناشویی و قیمت آن بیشتر آشنا شوید. 

 

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *