پک زناشویی ویژه

پک زناشویی ویژه

به طور کلی پکیج های زناشویی از انواع مختلفی از ملزومات و ابزار جنسی تشکیل می شوند. که برای برطرف کردن یک یا چند نیاز جنسی طراحی می شود. پک زناشویی ویژه به مجموعه ای از نیازهای جنسی پاسخ می دهد. حال آن که کدام پک منطبق با ما نیاز ماست. را می توان از عنوان پکیج شناسایی نمود. و در نهایت اقدام به خرید کرد.

پک زناشویی ویژه

در یک تعریف کلی پک زناشویی ویژه مجموعه ای از کاندوم ها ، حجم دهنده ها ، ژل ها ، روان کننده ها ، اسپری ها و… است. که به منظور رفع نیاز جنسی مورد استفاده قرار می گیرند.

هدف از رابطه زناشویی رسیدن به اوج لذت جنسی به صورت دوطرفه است. و این مهم زمانی حاصل می شود. که طرفین رابطه در یک زمان اوج لذت جنسی را تجربه نمایند.

اوج لذت جنسی

 ارگاسم یا اوج لذت جنسی فرایندی است که در اثر تحریک جنسی به وجود می آید.  این فرایند با باعث بالا رفتن ضربان نبض و انقباض ماهیچه شروع می شود. در هنگام رسیدن به اوج لذت جنسی ماهیچه‌های لگنی منقبض می شود. و رعشه‌های خفیفی در بدن زن و مرد روی می‌دهد و پس از آن مرحله آرامش آغاز می‌شود که طی آن بدن سست می شود.

و به حالت عادی بازمی‌گردد. یکی از دلایل مهم استفاده از پک زناشویی ویژه رسیدن به اوج لذت جنسی به صورت همزمان است. که برای این منظور از ابزار و ملزومات جنسی برای تحریک بیشتر ، افزایش زمان ، افزایش میل جنسی و… استفاده می گردد.

برخی از پکیج های زناشویی

پکیج زناشویی Gold


هر پکیج زناشویی به منظور برطرف کردن یک یا چند نیاز زناشویی طراحی می شود.در پکیج زناشویی Gold ضمن کمک به تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان ، رابطه ای بدون درد و بدون استرس نیز به وجود می آید.و طرفین رابطه بیشترین لذت جنسی را دریافت خواهند نمود.

پکیج زناشویی Tightening

به دلایل مختلف و به مرور زمان حالت طبیعی واژن از بین می رود.و لذت جنسی در بانوان کاهش پیدا می کند.پکیج زناشویی Tightening پیشنهادی ویژه و مناسب برای این افراد است.

در این پکیج از کاندوم های انار با خاصیت تنگ کنندگی استفاده می شود.ضمن این که از یک ژل روان کننده و تنگ کننده نیز استفاده می گردد.تا ضمن افزایش میل جنسی ، رابطه زناشویی لذت بخش تر شود.

پکیج زناشویی Star

برای برقراری رابطه لذت بخش ، رضایت دو طرفه از رابطه جنسی نیاز است.و یکی از ملزومات برای رضایت جنسی همزمانی ارگاسم بین طرفین رابطه است.

استفاده از پکیج زناشویی Star یکی از بهترین گزینه ها برای همزمانی ارگاسم و رسیدن طرفین رابطه به اوج لذت جنسی است.در این پکیج از یک عدد ژل روان کننده نیز استفاده می شود.تا بانوان رابطه ای بدون درد و با بیشترین لذت جنسی را تجربه نمایند.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *