قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف

قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف

کاندوم های ژله ای نوعی از کاندوم ها هستند که با کاندوم های معمولی به لحاظ ساختار ، شکل و جنس متفاوت هستند.این مدل از کاندوم ها دارای خواص و ویژگی هایی هستند که آن ها را متفاوت از سایر مدل های کاندوم می سازد.قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف براساس ویژگی ها ، مزایا ، ساختار ، شکل ، وزن و… تعیین می شود.و در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می گیرد.در ادامه با خصوصیات ، مزایا ، نحوه تعیین قیمت و ویژگی های این مدل از کاندوم ها بیشتر آشنا می شویم.با ما همراه باشید.

قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف

بهای هر کالا و محصولی تاثیر مستقیم بر میزان خرید مشتریان دارد.هر چه قیمت مناسب تر و کیفیت ایده آل باشد.میزان خرید مشتریان بیشتر خواهد بود.

تعیین قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف براساس آیتم هایی مشخص می گردد.این آیتم ها شامل جنس ، ضخامت ، کیفیت ، تعداد استفاده ، وزن ، ابعاد و… است.که نقش مهمی در تعیین قیمت این محصول دارند.

 جنس کاندوم خاردار ژله ای

به طور معمول جنس کاندوم های خاردار ژله ای از جنس سیلیکون است.و با سایر مدل های کاندوم که از جنس لاتکس است.متفاوت است.ساختار سیلیکون طوری است که به راحتی می توان بر روی آن خارهایی به صورت ریز و درشت ایجاد نمود.خارها تاثیر مستقیم بر اندام تناسلی بانوان دارند.و باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شوند.

با توجه به قیمت بیشتر سیلیکون نسبت به لاتکس ، قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف به مراتب بیشتر از کاندوم های لاتکسی خواهد بود.گفتنی است : جنس سیلیکون با بدن کاملا سازگار است.و به راحتی می توان آن را با انواع روان کننده ها استفاده نمود.

ضخامت و ابعاد کاندوم های ژله ای

کاندوم های ژله ای در ابعاد و ضحامت های گوناگون ساخته می شوند.اما به طور معمول طول این مدل از کاندوم ها بین 10 تا 12.5 سانتی متر و عرض آن ها 3.5 سانتی متر است.اما ضخامت آن ها براساس مقدار سیلیکون به کار رفته در آن مشخص می شود.

هر چه وزن کاندوم بیشتر باشد ، ضخامت آن نیز بیشتر خواهد بود.و این مهم در قیمت کاندوم ژله ای چند بار مصرف تاثیر گذار است.معمولا کاندوم های ژله ای 22 ، 30 و 40 گرمی جزء متداول ترین نمونه های کاندوم ژله ای محسوب می شوند. شما می توانید : با مراجعه به لینک پکیج زناشویی با قیمت انواع پک های زناشویی بیشتر آشنا شوید.

استفاده از کاندوم های ژله ای به چه کسانی توصیه می شود

استفاده از کاندوم سیلیکونی ژله ای خاردرشت برای آقایانی که شریک جنسی آنها به سختی به ارگاسم می رسد و برای افراد حرفه ای که رابطه ی جنسی برای آن ها یکنواخت شده و نیازمند ایجاد تنوع در رابطه هستند توصیه می گردد.

همچنین استفاده از این کاندوم، برای بانوانی که به تازگی زایمان داشته اند، می تواند بسیار لذت بخش بوده و تجربه ی رابطه ی جنسی را برای آن ها افزایش دهد.برای اولین بار که زوجین از کاندوم های ژله ای استفاده می کنند توصیه می شود که از کاندوم هایی با ضخامت کمتر شروع به رابطه نمایند.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *