قیمت کاندوم خاردار در داروخانه

قیمت کاندوم خاردار در داروخانه

یکی از آیتم های مهم و اساسی برای خرید هر محصول توجه به قیمت اون محصول است.حتما برای خیلی ما پیش اومده برای اولین بار که می خواستیم از داروخانه خرید ملزومات بهداشتی انجام بدیم.بیشتر از اون که به فکر قیمت محصول باشیم.فکر اون بودیم که چه طوری خجالت خودمون را کنار بزاریم.و خیلی به قیمت کاندوم خاردار در داروخانه توجه نکردیم.و بعد از خرید متوجه شدیم کاندوم را با چه قیمتی خرید کردیم.اما چه طور می تونیم با قیمت محصولات بهداشتی بهتر آشنا شویم.و خریدی درست و اصولی را تجربه کنیم.

قیمت کاندوم خاردار در داروخانه

کاندوم ها جزء ارزان و مطمئن ترین ملزومات پیشگیری از بارداری ناخواسته و جلوگیری از بیماری های مقاربتی محسوب می شوند. که دارای انواع مختلفی هستند.که یکی محبوب ترین آن ها کاندوم های خاردار است.

این مدل از کاندوم ها با داشتن برجستگی هایی نقطه ای و منظم در اطراف کاندوم باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان می شوند.در تعیین قیمت کاندوم خاردار در داروخانه آیتم هایی تاثیرگذار هستند.برخی از این آیتم ها شامل برند کاندوم ، ضخامت ، سایز ، تعداد موجود در بسته و… که هر کدام در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

قیمت کاندوم خاردار در داروخانه نسبت به فروشگاه های اینترنتی

همانطور که اشاره کردیم .یکی از آیتم های اساسی در خرید کاندوم ، توجه به قیمت کاندوم خاردار است.معمولا داروخانه ها در بهترین مکان های هر شهر قرار می گیرند.که اجاره این مکان ها بسیار بالا است.بنابراین این مورد باعث افزایش قیمت کاندوم خاردار در داروخانه می شود.

حال آن که مکان فروشگاه های اینترنتی معمولا در بهترین مکان هر شهر نیست.و این مورد می تواند باعث قیمت بهتر این فروشگاه ها و خرید از آن ها شود.داروخانه ها می توانند بهترین مکان برای افرادی باشند که خرید حضوری انجام می دهند.

راهکارهایی برای خرید کاندوم از داروخانه

در زیر راهکارهایی برای افرادی که هنگام خرید از داروخانه از گفتن کلمه کاندوم خجالت می کشند.گفته شده است.

  • شما می تونید به جای گفتن کلمه کاندوم برند کاندوم را مطرح کنید.به طور مثال یک عدد کدکس 12 عددی لطف کنید.
  • یا این که مدل کاندوم را مطرح کنید.به طور مثل یه بیگ داتس لطف می کنید.
  • یکی دیگر از راهکارها خرید از متصدی آقا است.

شما می توانید : با مراجعه به لینک انواع کاندوم خاردار با قیمت ، با قیمت و مشخصات انواع کاندوم های خاردار بیشتر آشنا شوید.

طرز استفاده از کاندوم خاردار

هر چند که در حال حاضر بسیاری از افراد با نحوه استفاده از کاندوم ها آشنایی دارند.و شاید نیازی به بازگویی آن نیست.اما آموختن نحوه درست استفاده کاندوم خالی از لطف نیست.

استفاده از کاندوم بسیار آسان است.ایتدا بایستی صبر کنید تا آلت مردانه به طور کامل سفت شود.پس از آن با دقت کاندوم را از یک سمت به آرامی بازکنید .گفتنی است کاندوم را هنگام فشار دادن نوک کاندوم روی آلت تناسلی خود قرار دهید تا هوا خارج شود و فضای لازم برای مایع منی باقی بماند.کاندوم را با دست از نوک آلت به سمت آلت تناسلی خود بچرخانید.

تا کاندوم به طور کامل آلت را پوشش دهد.اما نحوه استفاده از کاندوم های ژله ای خاردار دقیقا مشابه با سایر کاندوم ها است.با این تفاوت که بهتر است.از یک کاندوم لاتکس در زیر کاندوم ژله ای استفاده گردد.گفتنی است : کاندوم های ژله ای جزء مواردی هستند. که در داروخانه ها به فروش نمی رسند. برای دریافت قیمت کاندوم خاردار در داروخانه با ما همراه باشید.

condombaz
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *