خوردن سینه زنان،علت و علاقه زیاد مردها

خوردن سینه خانم

مقدمه

سینه یا پستان یکی از نقاط حساس زنان غیر از واژن یا دستگاه تناسلی آن ها می باشد. خوردن سینه به عنوان یکی از تحریک پذیر ترین رفتارها در حین معاشقه و یا آمیزش جنسی به حساب می آید. همچنین مغز مردان به گونه ای است که از طریق نگاه به برجستگی ها اندام خانم ها، به خصوص برجستگی سینه ها واکنش نشان می دهد. به همین خاطر می توان گفت مردان عاشق سینه خوردن هستند.

نیپلگاسم با خوردن سینه

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق خوردن سینه در زنان

خوردن نوک سینه (پستان) زنان باعث تحریک جنسی بسیار زیادی در زنان می شود و حتی بعضی از خانم از طریق خوردن سینه به نیپلگاسم یا ارگاسم به کمک نوک پستان میرسند. به همین علت است که خوردن سینه زنان یکی از حساس ترین و با ظرافت ترین کار ها به حساب می آید.

شاید این سوال در ذهن‌تان به‌وجود آمده باشد که اصلا نیپلگاسم (Nipplegasm) چیست؟

از نظر علمی به ارگاسم رسیدن زن از طریق تحریک نوک پستان (خوردن سینه) را نیپلگاسم می گویند. در واقع این لغت، واژه ای ترکیبی می‌باشد؛ از دو کلمه نوک پستان که در انگلیسی Nipple تلفظ می شود و با ارگاسم در هم آمیخته شده است.

طبق تحقیقات انجام شده ، 29 درصد از زنان گزارش می دهند که حداقل یک بار در زندگی خود «ارگاسم پستان» را تجربه کرده اند. به جرات می توان گفت نوک پستان دومین شکل شایع ارگاسم در بین زنان است.

یکی از دلایلی که می دانیم تحریک نوک پستان می تواند به ارگاسم منجر شود، تجربه ای شیردهی که در مواردی از خانمها وجود دارد و این یک رفلکس عصبی است که به نظر برخی خانمها مستعد آن هستند.

(همچنین ببینید: کاندوم فضایی ایکسدریم پک 5 تایی )

نگاه اسلام به این موضوع:

حدیث های زیادی داریم که قبل از رابطه جنسی با همسرتان معاشقه یا عشق بازی کنید. چون زنان باید برای یک رابطه جنسی خوب آماده کرد و لازمه آماده شدن عشق بازی می باشد.

پیامبر اکرم (ص): گاهی سر بر بالین همسرتان بگذارید ،با او گفت و گو کنید ،کلمات سوزان و عاشقانه رد و بدل کنید، یکدیگر را در آغوش بفشارید ،عشق بازی با همسر سرگرمی مومن است.

امام علی (ع): وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند که زنها نیز حاجتی دارند. (مرد نباید فقط بفکر اطفاء شهوت خویش باشد بلکه باید زن و مرد همدیگر را اشباع کنند تا تفاهم کامل میان آنها برقرار باشد).

قطعا با مطالعه موارد بالا متوجه شدید که یکی از راههای معاشقه، بازی با سینه زنان هنگام رابطه جنسی می باشد.

با توجه به اینکه یکی از جذابترین قسمت از اندام بدن زن که مرد علاقه زیادی به آن دارد سینه زن است. ماساژ، مالیدن و خوردن سینه زنان تاثیر زیادی در رسیدن به ارگاسم زنان دارد. همان طور که در بالا گفتیم خیلی از خانم ها فقط با خوردن و مالیده شدن سینه به اوج لذت جنسی میرسند. البته این نوع ارگاسم لذت متفاوتی برای دو طرف ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید» خرید کاندوم پرداخت در محل

نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زن در مقایسه با مرد بیشتر هست.

از جمله :

 • لب ها
 • گردن
 • سینه
 • ران ها
 • سر
 • دست ها
 • مچ ها
 • گوش ها
 • شکم
 • ناف

 در این مطلب بیشتر به حساس بودن سینه زنان در تحریک آنها و رسیدن به اوج لذت جنسی می پردازیم.

با مراجعه به لینک پک های زناشویی با انواع این پکیج ها بیشتر آشنا شوید.

خوردن سینه توسط شوهر

ارگاسم از طریق خوردن سینه کاملا به میزان حساس بودن نوک سینه بستگی دارد. زیرا میزان حساسیت و تحریک پذیری نقاط حساس بدن زنان متفاوت هست. در هنگام رابطه جنسی نوک پستان بسیار حساس و سفت می شود و اگر مرد بداند که چطور زن را به اوج لذت برساند از طریق بوسیدن و مک زدن نوک سینه، زن به ارگاسم میرسد.

بازی با نوک سینه

بیشتر بخوانید» نحوه استفاده از کاندوم

چگونه به او ارگاسم نوک پستان بدهید

روش ارگاسم پستان بدین صورت است ابتدا این کار از تحریک دستی در محافل نرم اطراف و دور سینه شروع کنید، تا به خوردن سینه برسید. با پستانها و نوک آنها مداوم بازی کنید و آنها را ماساژ و بمالید. اصلا عجله نکنید هر چقدر تمرکز بیشتر بزارید خانم ها زودتر تحریک می شود، پس خونسرد باشید. بعد از آن تحریک دهانی هست که حتی بهتر است. کم کم به سمت نوک سینه بروید و آنها را مک بزنید.از مکش یا مکش ثابت به همراهی نوک انگشتان ، لیسیدن و زبان زدن استفاده کنید و همزمان از دست و دهان برای تحریک سینه استفاده کنید.

اگر مطمئن نیستید که او چه چیزی را دوست دارد ، از او بخواهید که زبان یا لب های شما (یا روی سینه های شما) بخورد و به شما نشان دهد که چگونه دوست دارد سینه او را بخورید. اینگونه شما زبان بدن او را می آموزید و در این راه موفق تر عمل می کنید.

علاقه مردان به پستان و خوردن سینه شاید بخاطر یادآوری دوران عشق اولیه به پستان مادر است که احساس زندگی و ادامه حیات ما را با خاطره شیرین و سیرکننده شیر مادر ربط می دهد.مانند یک بچه که می خواهد شیر بخورد نوک پستان را مک بزنید و با پستان ها بازی کنید. هر دو سینه را با دست گرفته و مانند خمیربازی آن را نوازش و بمالید. نوک سینه ها بخورید و ببوسید. از فضای بین دو سینه غافل نشوید آن هم جای خودش را دارد.

سینه های زنان مانند کلیتوریس حساس می باشد. وقتی لمس و تحریک صحیح سینه ها یا پستان انجام شود در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت تر به ارگاسم میرسند.

بارها و بارها شنیده ایم ، این ارگاسم برای دستیابی به زمان نیاز دارد.

یک نکته طلایی برای رسیدن به نیپلگاسم : یخ را امتحان کنید!

خوردن یک مکعب یخ روی نوک سینه ها و اطراف آن سرگرم کننده است. آن را نگه دارید تا نوک پستان بی حس شود و سپس نوک پستان را با دهان گرم بپوشانید – تقریباً می توانم لذت خوشی را حس کنم!

این سرد و گرم شدن فوق العاده است! شما می توانید این کار را با بستنی یخی هم انجام دهید و رابطه دلنشینی را با همسر خود تجربه کنید.

این عمل اینجا به پایان نمی رسد؛ خوردن سینه می تواند با انتخاب های هوشمندانه شما، رابطه تان را جذاب و جذاب تر کند.

خوردن سینه با لواشک

بیشتر بخوانید» بهترین کاندوم سال 2021

سعی کنید خوردنی ها را امتحان کنید. بسیاری از خوراکی ها را می توانید به روی پستان همسرتان بمالید و سپس آن را مک بزنید. این کار نه تنها شما را بلکه او را به ارگاسم می رساند.

 • لواشک
 • قره قوروت
 • گوجه سبز
 • توت فرنگی
 • عسل
 • آب نبات
 • و…

قطعا می دانید این کار را باید با ظرافت خاصی انجام دهید. یکی از خوراکی های بالا را بسته به طبع و سلیقه تان تهیه کنید.

اگر بیشتر به ترشی جات علاقه دارید خرید لواشک یا آلوچه و یا حتی قره فروت را به شما پیشنهاد می دهیم.

قدری از قره قروت یا لواشک را با نوک زبان تان بچشید، سپس آن خوراکی قدری خیس (تر) می شود؛ آن را به روی سینه (پستان) خانم تان بمالید. با این کار سینه خانم شما طعم آن خوراکی را می گیرد. حال باید با مکیدن و خوردن سینه همسرتان به او نشان دهید که چه مقدار از ته دل او را دوست دارید و می خواهید او هم از رابطه لذت کافی را ببرد.

در طی این فعالیت شما می توانید با خوردن سینه همسر تان در این حال او را ببوسید و عشق تان را به طور کامل به او نمایان کنید. فرصت را از دست ندهید؛ این بهترین تایم برای به ارگاسم رسیدن او می باشد. فقط می بایست که این کار را به درستی انجام دهید.

همچنین اگر از آن دسته از افرادی هسیتد که به خوراکی های ترش علاقه ندارید، می توانید این کار را با خوراکی های شیرین مانند عسل انجام دهید. قدری عسل به نوک سینه خانم تان بمالید و زبان تان را به صورت دورانی و با سرعتی آرام بچرخانید. بگذارید همسرتان، حرکت آرام زبان تان را روی سینه خود حس کند. این حس بیشتر از هر چیزی باعث برانگیختگی او خواهد شد.

اگر همسرتان به آبنبات چوبی علاقه دارد، آن هم می تواند گزینه بسیار خوبی برای این کار باشد. همچنین بسیاری از آقایون می گویند خوردن سینه با گوجه سبز هم بسیار دلنشین است و حس و حال خوبی را برای طرفین ایجاد می کند.

یکی از پیشنهادات سایت کاندوم باز برای خوردن سینه زنان به شما عزیزان، استفاده از نوتلا می باشد. شما می توانید قدری نوک سینه همسرتان را شکلاتی کنید و بعد آن را با اشتیاق تمام مک بزنید. این مکیدن سینه، لذت بخش ترین و خوش مزه ترین اتفاق زندگی شما خواهد شد. شما می توانید در این حین بر لبان او بوسه بزنید و آتش عشق را در او شعله ور تر کنید.


پک زناشویی ژله ای

کلیک کنید >>    پک زناشویی خاردار ژله ای دائمی    << کلیک کنید


پدید آمدن حس آرامش

خوردن سینه در بانوان علاوه بر اینکه راهی برای رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی می باشد؛ بهترین راه برای دور کردن فکر و ذکرشان از دقدقه های روزمره، مشکلات، ناراحتی‌ها و نا ملایمات زندگی می باشد. خوردن پستان باعث می شود ماده ای درون مغز خانم ها جریان پیدا کند و حس آرامشی دلنشین را برایشان به ارمغان بیاورد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا نوزادان پس از بدو تولد به سمت پستان مادر و خوردن سینه او گرایش دارند؟

نوزاد پس از تولد اولین رابطه عاطفی خود را با مادرش طی خوردن سینه او برقرار می کند. او به طور ناخودآگاه قصد دارد تا این رابطه را عمیق و عمیق تر کند.

آیا تا به حا به نقش بسیار حساس لب و زبان در خوردن سینه زنان توجه کرده اید؟

این دو زوج طلایی یعنی لب و زبان نقش بسیار مهمی را در به اوج رساندن خانم ها بازی می کنند. یادتان باشد اگر شما از آن دسته از آقایونی هستید که می خواهید خانم خود را از طریق خوردن سینه به ارگاسم برسانید؛ چنانچه قصد این کار را برای اولین بار دارید باید بدانید که زمان در این کار نقش اساسی دارد.

اگر این اولین تجربه شما در ممه خوردن می باشد باید زمان زیادی را صرف این کار حساس و با ظرافت کنید تا بتوانید از رطیق خوردن پستان همسرتان را به ارگاسم برسایند.

از نکات بسیار مهمی که آقایان باید در طی خوردن سینه به آن توجه کنند این است که: هنگام خوردن نوک سینه از دست زدن به آلت تناسلی خود جدا بپرهیزید و تمام تمرکز تان را روی کاری که انجام می دهید یعنی خوردن و مکیدن سینه جمع کنید. این کار شما را زودتر به نتیجه مطلوب دلتان می رساند.

از عواملی که باعث شده است به آقایان تاکیید می کنیم، که برای خوردن سینه خانم ها وقت بیشتری بگذارند و این کار را با ظرافت بیشتری انجام دهند؛ این است که این عمل باعث می شود رابطه عاطفی بین شما و شریک جنسی تان بیشتر شود و بیشتر به سمت یکدیگر گرایش پیدا کنید. پس برای داشتن زندگی زناشویی دلنشین تر می بایست این کار را به طور مداوم و با ظرافت خاص انجام دهید.

condombaz
دیدگاه کاربران 48 دیدگاه
 • ali.cheraghi1371 26 آذر 1399 / 17:55

  واقعا هیچی مثل خوردن سینه حال نمیده به آدم. به خدا آقایون حق دارند که عاشق این کار باشند تازه خوبیش اینه که کمک زیادی به به ارگاسم رسیدن خانم ها هم می کنه. ممه خوردن لذت بخش ترین کار دنیاست مگه نه آقایون؟

  • condombaz 26 آذر 1399 / 17:58

   خوش حالیم که مطلب براتون مفید بوده.

 • reza_ebrahomi 26 آذر 1399 / 18:55

  سلام واقعا مطلب تون خیلی مفید و مختصر بود. واقعا خوردن سینه یکی از بهترین کارها برای به ارگاسم رسوندن خانم هاست. من همیشه سعی می کنم با این کار خانمم رو به ارگاسم نزدیک کنم و بعدش شرایط به ارگاسم رسیدن همزمان جفت مون با هم رو فراهم کنم. به همه شماهایی که دارید این مطلب رو میخونید هم پیشنهاد میدم حتما این کارو امتحان کنید. رد خور نداره.

  • condombaz 26 آذر 1399 / 19:01

   سلام خوشحالیم که مطلب مورد توجه تون قرار گرفته

 • aslan.mohammad 26 آذر 1399 / 19:52

  عسل رو من تست کردم عالیه ، حتما تست کنید

  • condombaz 27 آذر 1399 / 18:33

   سلام بله میتونه جالب باشه

 • moohamad.zari 26 آذر 1399 / 20:46

  Matlab awli hood mrci

  • condombaz 27 آذر 1399 / 18:34

   سلام و عرض ادب خوش حالیم که پسندیدید

 • narges.azizi 27 آذر 1399 / 22:58

  مطلب تون واقعا عالی بود امیدوارم آقایون چند بار خوب بخوننش تا بتونن خوب کارشون انجام بدن

  • پرویز 14 بهمن 1399 / 05:35

   مردان به طور کامل بلد هستن

   • condombaz 14 بهمن 1399 / 11:33

    سلام و عرض ادب بله قطعا همین طوره

 • yeganeh 5 دی 1399 / 00:31

  matlab fogholadeii bood mrci az site khoob toon. ham mataleb ghavi darid va ham jens haye ba keyfiyat o gheymat monaseb

  • condombaz 5 دی 1399 / 00:58

   سلام و عرض ادب خوش حالیم که از خدمات ما راضی هستید. بهترین خدمات شایسته مشتری ماست.

   • امیر 23 بهمن 1399 / 11:24

    سلام
    عالی بود خیلی ممنون از شما

    • condombaz 24 بهمن 1399 / 23:13

     سلام و عرض ادب خوش حالیم که مورد توجه تون قرار گرفته

 • jafari 9 دی 1399 / 13:51

  واقعا مطلب علمی و پر محتوایی بود امیدواریم آقایون در این باره بیشتر بی اندیشند چون بی شک خوردن سینه بهترین راه و آسون ترین راه به ارگاسم رسوندن خانم هاست

  • condombaz 9 دی 1399 / 21:31

   سلام باعث افتخار ماست که از ما راضی هستید.

 • رضا 9 دی 1399 / 20:25

  Awli bood delam khast

  • condombaz 9 دی 1399 / 21:32

   سلام و عرض ادب خوش حالیم که مطلب مورد توجه شما قرار گرفته است.

 • sahar 10 دی 1399 / 09:50

  خیلی دلنشین بود بازم از این مقالات در این سبک بنویسید لطفا مرسی

  • condombaz 10 دی 1399 / 13:47

   سلام و عرض ادب چشم حتما

  • پرویز 14 بهمن 1399 / 05:37

   خوردن سینه به صورت زیاد خانوم ها رو به اوج ارگاسم میبره

   • condombaz 14 بهمن 1399 / 11:33

    قطعا آموزش دیدن در این زمینه بی فایده نخواهدبود.

 • Rezayi 11 دی 1399 / 18:31

  ممه خوردن خیلی لذت بخشه حتی برای آقایون هم خوش حال کنندس سعی کنید خوب یادش بگیرید

  • condombaz 12 دی 1399 / 17:10

   سلام امیدواریم مطلب براتون مفید بوده باشه

 • رویا 16 دی 1399 / 18:50

  هر چی آدم این متن رو میخونه کمه واقعا آموزنده بود.

  • condombaz 17 دی 1399 / 12:35

   سلام و عرض ادب خوش حالیم که ما رو همراهی می کنید

 • mohammadreza 18 دی 1399 / 00:06

  هیچی مثل خوردن سینه به مردها حال نمیده

  • condombaz 18 دی 1399 / 00:14

   از اینکه مطلب مورد توجه شما قرار گرفته خوش حالیم

 • حامد 19 دی 1399 / 20:55

  استفاده کردیم

  • condombaz 20 دی 1399 / 22:28

   خوش حالیم که مطلب مورد توجه تون قرار گرفته است

 • حسین 27 دی 1399 / 10:37

  خوردن سینه و نیپلگاسم واقعیت دارد و جزو بهترین و سریع ترین راه های رساندن زنان به ارگاسم می باشد. از مطلب واقعا راضی بودم کاملا علمی و به درد بخور بود. مرسی

  • condombaz 27 دی 1399 / 10:46

   از این که مطلب مورد توجه تون قرار گرفته خورسندیم

 • امین 27 دی 1399 / 10:57

  خوردن سینه علاوه بر لذت بخش بودن برای زن نوعی آرام بخش می باشد انجام این عمل به شدت توصیه می شود حتما امتحان کنید

  • condombaz 28 دی 1399 / 18:04

   سلام بله قطعا این عمل توسط متخصصین نیز توصیه شده است

 • کمال 28 دی 1399 / 18:08

  واقعا مطلب جالب و پر محتوایی بود مرسی لذت بردیم

 • ممه دوست 6 بهمن 1399 / 01:02

  پیشنهاد می کنم هرز گاه نوک ممه خانمها را حین مکیدن گاز بگیرید همین کاری که بچه ها وقتی تازه دارن دندان در می اورند بکنید. عجب حالی میده. خانم یو هو از جا میپره.

  • condombaz 6 بهمن 1399 / 18:40

   قطعا اگر به درستی انجام نشود باعث آزرده خاطر شدن خانم ها می شود.

  • حمید 6 اسفند 1399 / 18:37

   من عاشق سینه خوردن هستم ولی هرگاه یه سینه خانومم دست میزنم منو دعوا میکنه بدو بیراه میگه و با کلی التماس اجازه میده توی نزدیکی یه کمی با سینه هاش بازی کنم اگه راهکاری داری برام ایمیل کن لطفا من اتفاقی اینجا اومدم

 • حمید 6 اسفند 1399 / 18:37

  من عاشق سینه خوردن هستم ولی هرگاه یه سینه خانومم دست میزنم منو دعوا میکنه بدو بیراه میگه و با کلی التماس اجازه میده توی نزدیکی یه کمی با سینه هاش بازی کنم اگه راهکاری داری برام ایمیل کن لطفا من اتفاقی اینجا اومدم

  • condombaz 9 اسفند 1399 / 23:09

   سلام و عرض ادب بهترین راهکار صحبت کردن با ایشون یا مشاوره گرفتن از یک پزشک یا روانپزشک متخصص می باشد. اما پیشنهاد ما ابتدا صحبت کردن و پیدا کردن مشکل است

  • امیر 16 اسفند 1399 / 22:09

   سلام من خودم زنم رو کردم خیلی خوشش میاد. زنت خوابید برو رو سینش تا بیدارشه لذت ببره والا جواب میده زنا قدر این ممه هاشون نمیدونن ما باید بدونیم

   • condombaz 18 اسفند 1399 / 10:45

    سلام دقیقا درست می فرمایید درود بر شما

 • امیر 19 اسفند 1399 / 22:55

  من یچیز بگم که بعضیا میگن این کار گناهه ولی والا تو قانون اساسی هم اینو ننوشته لمس کردن هرجای زنت گناه نیست این روزا خیلیا دغدغه اینو دارذن ممنون خیلی عالی بود کیف کردم

  • حسین 29 فروردین 1400 / 07:55

   اقا این رفتار شما را تبدیل به یک حیوان می کنه …..در راه انسانیت کی گفته
   اگر راه هوای نفس بگیریم میگه خشمگین شو تعرض کن فلان فش مثل سگ تکرار کن و شیطان در دل و جانشان خانه داره
   با با اینترنت الوده گذاشتند ….و نمی زارند کسی انتقاد کنه و باعث شستشوی مغز شدن اگر نیست ادمین سایت ها بزاره انتقاد کنیم
   انسان فقط یک بار یا چند بار فقط نزدیکی با زنش می کنه ان برای بچه و دیگه نیازی نیت
   و از جهت خدا به او یک بچه نورانی می دهد و نه یک بچه وحشی و سرد
   من به عنوان یک مرد جامعه میگم ….و سایت ها که خودشان شستشو شدن بهتر مردم شستشو ندند …و امیدوارم قانونی باشه سریع زنها از مردها فاسد طلاق بده دولت و شغل مردهای فاسد جامعه بگیرنه
   این افراد حق نفس کشیدن اگه می خوان در خارج زندگی کنند …حجاب و اخلاق و انسانیت و جوان مردی مهه تر ….وحق مهم تر

  • حسین 29 فروردین 1400 / 08:01

   بی حیا پست ….حرام حرام
   قانونی که اینترنت الوده می زاره
   قانونی که میزاره اشتباه ترجمه قران چاب بشه
   انسان حتی به بچه و زنش باید به حق وخشنود ی خدا نگاه کنه
   اگر کسی مثل شما این عقیده داره هر جا دست بزنی / ان دنیا به تو روز قیامت می فهمانند یعنی چی؟
   مرد باید یک خانواده به سمت پاکی و حق به به بره این طوری جزع راه شیطان و راهی نیست
   ا

 • ارغوان صفاریان 21 اسفند 1399 / 01:35

  دوست پسر من همیشه تو سکس ممه های منو میمکه و فشار میدهو باهاشون بازی میکنه. و گاز میگیره و هر چی من بهش میگم دردم میاد و بسه دیگه خیلی منو چبوندی گوش نمیده و من خیلی دردم میگیره میشه بگید من چه کار کنم؟

  • condombaz 25 اسفند 1399 / 13:46

   سلام و عرض ادب سعی کنید متوجهش کنید که باید با لطافت با این عضو در رابطه برخورد کنه تا هم شما بیشتر لذت ببرید و هم خود او

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *